Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Justas_Original užblokavo Zygis_Pahmiel

Justas_Orriginal

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Justas_Original


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Zygis_Pahmiel


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:čytinimas -----> AIM


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :


 


https://www.youtube.com/watch?v=nY80aK27l9c&feature=youtu.be


 


Galima pastebėti kaip kulka skrenda skirtingu kampu tuo pačiu metu į gaujonio pusę tai traktuojama kaip AIM:


11449bead03b9a8bd1a87be2fc1294c5140.png


 


P.S Video yra ne mano.


Už visuomenę švarią ir saugią be cytų!


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, žaidi su 20 fps ir pažiurėk i paskutine sekundę, kaip pasisuku. Aš čia nesiteisinu ar ką. Ir labai noriu pacituot tavo žodžius "Už visuomenę švarią ir saugią be cytų!", o pats nametag'ą naudoji... Nuspres ekspertai, ir pažiurėsim.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, žaidi su 20 fps ir pažiurėk i paskutine sekundę, kaip pasisuku. Aš čia nesiteisinu ar ką. Ir labai noriu pacituot tavo žodžius "Už visuomenę švarią ir saugią be cytų!", o pats nametag'ą naudoji... Nuspres ekspertai, ir pažiurėsim.

Sveikas ponas policininke. Deje, mano pc yra žvėriukazz ir tu tikrai nejuokauk, kad aš žaisčiau su 20 fps. Pas mane visas sampas visada užmodintas. O šitas video yra tiesiog filmuotas ne mano. Iš savo pc visada spaudžiu maximumą. Tad nejuokauk, tas asmuo iš ko gavau video gal ir žaidžia su 20. Sunku įžiūrėt su kiek ponas žaidžia.

 

Gero vakaro linki jums Justas!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas ponas policininke. Deje, mano pc yra žvėriukazz ir tu tikrai nejuokauk, kad aš žaisčiau su 20 fps. Pas mane visas sampas visada užmodintas. O šitas video yra tiesiog filmuotas ne mano. Iš savo pc visada spaudžiu maximumą. Tad nejuokauk, tas asmuo iš ko gavau video gal ir žaidžia su 20. Sunku įžiūrėt su kiek ponas žaidžia.

 

Gero vakaro linki jums Justas!

Nu bent jau pats pasakei, kad tas kas filmavo žaidžia su 20 fps. O ar tu žinojai, kad nesvarbu kieno video, tu pateikei įrodymus, tai tu ir esi atsakingas. Nepiktybiškai aš čia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu bent jau pats pasakei, kad tas kas filmavo žaidžia su 20 fps. O ar tu žinojai, kad nesvarbu kieno video, tu pateikei įrodymus, tai tu ir esi atsakingas. Nepiktybiškai aš čia.

Aš nieko prieš tave neturiu, tiesiog tiesą sakant labai atsibosta aimeriai. Atbėgi su full hp iš toliausiai sušeria visas kulkas. Tai stengiuosi gauti visus video su nusikaltėliais kurie naudoja aimą. Bet manau turėtum suprast kai esi naujokas nevisi žino, kad negali baninti su kito žaidėjo įrodymais. + Tokios taisyklės lyg ir nėra;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš nieko prieš tave neturiu, tiesiog tiesą sakant labai atsibosta aimeriai. Atbėgi su full hp iš toliausiai sušeria visas kulkas. Tai stengiuosi gauti visus video su nusikaltėliais kurie naudoja aimą. Bet manau turėtum suprast kai esi naujokas nevisi žino, kad negali baninti su kito žaidėjo įrodymais. + Tokios taisyklės lyg ir nėra;)

Aš nieko nenaudojau, ir patį video tikrajį savininką nubausti reikėtu, kad pats čytina ir kitus nekaltai baudžia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš nieko prieš tave neturiu, tiesiog tiesą sakant labai atsibosta aimeriai. Atbėgi su full hp iš toliausiai sušeria visas kulkas. Tai stengiuosi gauti visus video su nusikaltėliais kurie naudoja aimą. Bet manau turėtum suprast kai esi naujokas nevisi žino, kad negali baninti su kito žaidėjo įrodymais. + Tokios taisyklės lyg ir nėra;)

Atsiprašau, kad komentuoju, gal nebuvo galima,  bet Justai, jeigu tu taip stipriai eini prieš tuos čyterius tai banink tą iš kurio tą video gavai :DDD Nes jis gi irgi name'tag'ą naudojo :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau, kad komentuoju, gal nebuvo galima,  bet Justai, jeigu tu taip stipriai eini prieš tuos čyterius tai banink tą iš kurio tą video gavai :DDD Nes jis gi irgi name'tag'ą naudojo :D

Bet suprask name tagas nėra toks rimas čytinimas(bet aišku vistiek tai skaitoma kaip cyt). Bet tiesiog gal žmogus naudojo jį geriem tikslam? Bet tebunie pamatęs gaujinį žaidime nedelsiant užblokuosiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa netvarkinga.

Video medžiaga neveikia , Taip pat nuotraukoje nesimato realiai , kad tai būtų 100procentų aimas , matosi toliau buvo žmogus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.