Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Karolis_Jakuza Skeras :DD čytas?? :d

Arnis_Selfie

Rekomenduojamas pranešimas

Čia viskas išaiškinta.

 

PAŽIŪRIM YAKUZOS VIDEO. 20"27

PAŽIŪRIM AIRIO VIDEO 20"29 TIKRAI PER 2 MINUTES JIS JUNGĖ ČYTUS AR RIDOS BOTĄ KAIP KAŽKAS SAKĖ IR VAŽINĖJO.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne pažiūrėk dažnai taip ir man rodo kad daug taip važiuojam ypač kai g būni taip rodo. čia tiesiog taip tik rodo. joks čytas. Ridos botai jus atcigaukit 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai ne čytas ! Šiame serveryje truputėlį buginasi transporto priemonė pavadinimu " NRG-500 ".Mane vienas žmogus su ja vežė aš taip pat klausiau jo ar jis nenaudoja neleistinų programų,važiuoja skersas,paneigė šį argumentą jisai,tad išvada serverio sistema :)


 


P.S. - Arnis_Selfie tau matosi labai lagina,dėl tam tikrų priežasčių gali ir dėl to būti,jog tau kai kur bšk pievas rodo,tačiau tai serverio sistemos klaida.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Tai ne čytas ! Šiame serveryje truputėlį buginasi transporto priemonė pavadinimu " NRG-500 ".Mane vienas žmogus su ja vežė aš taip pat klausiau jo ar jis nenaudoja neleistinų programų,važiuoja skersas,paneigė šį argumentą jisai,tad išvada serverio sistema :)

 

P.S. - Arnis_Selfie tau matosi labai lagina,dėl tam tikrų priežasčių gali ir dėl to būti,jog tau kai kur bšk pievas rodo,tačiau tai serverio sistemos klaida.

 

Čia ne serverio sistema o nuo modo taip.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.