Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Explosive_Speed

Karolis_Nezinau

Rekomenduojamas pranešimas

1 ) Jūsų Vardas_Pavardė:Karolis_Bmw


2 ) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė:Explosive_Speed


3 ) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas:2016-05-29 11:59


4 ) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga):Sako duok sultan užmesiu tdeže nu bendraujam viską neapgavo dar nei kart užmete tdeže gavo ten hujova ir nuvare servui pardavė  ir vsio noriu atgaut  iš jo sultan. štai įrodymai kai padaviau ir sutiko. http://imgur.com/a/HyQhW


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu bet ts viskas normaliai pats adomai matiai bazarinom pricholinom t.t cia bamt *cenzūra* ir apipiso

Nu ir man lygiai tas pats, atrodė susitvakrė nebescamina normalus toks visai, o apscamino ir mane...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pinigai [210k] salono kaina bus grazinti po 1h+- kai grysiu (vau galvojau normalus esi kai draugeliui t deze uzmest norejau veliau sakai parduot servui skola pasimt o 88k man duot ir veliau dar scam temas rasai nice tj duosiu tau tuos 210k jei tau taip geriau)

ss : keliama

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pinigai [210k] salono kaina bus grazinti po 1h+- kai grysiu (vau galvojau normalus esi kai draugwliui t deze uzmest nodejau veliau sakai parduot servui skola pasimt o 88k man duot ir veliau dar scam temas rasai nice tj duosiu tau tuos 210k jei tau taip geriau)

ss : keliama

 Nyk iš servo šiukšle su savo atmazkėm

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

1 ) Jūsų Vardas_Pavardė:Karolis_Bmw

2 ) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė:Explosive_Speed

3 ) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas:2016-05-29 11:59

4 ) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga):Sako duok sultan užmesiu tdeže nu bendraujam viską neapgavo dar nei kart užmete tdeže gavo ten hujova ir nuvare servui pardavė  ir vsio noriu atgaut  iš jo sultan. štai įrodymai kai padaviau ir sutiko. http://imgur.com/a/HyQhW

 

Tu pats esi žioplas, gi žinai, kad galima perduoti tdėžę, o duodi mašina kad uždėtų tdėžę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu supranti kad galvojam abu kad uzsimes gera tdeze, ir + jis patikimas buvo normaliai viskas su juo buvo o cia *cenzūra* nuscamino zinau kad eina bet as neturejau pinigu uz ka pirkt tdeze tai jis sako duok nu pasizadejimas yra kad grazins bamt i servą pardave nu ir nebera 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu supranti kad galvojam abu kad uzsimes gera tdeze, ir + jis patikimas buvo normaliai viskas su juo buvo o cia *cenzūra* nuscamino zinau kad eina bet as neturejau pinigu uz ka pirkt tdeze tai jis sako duok nu pasizadejimas yra kad grazins bamt i servą pardave nu ir nebera 

Nu net nezinau ka cia su tavim daryt pinigu atsakai tai gal nauja sultana nupirkt? zdz paziesim kaip pasakyks rokas arba hugo ar grazinti pinigus ar nauja sultana nupirkti.

 

 

Nefreepostinkit Zmones :/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Supranti jis tempia gumą sake unban jau turi nusipirkes sakau duok šaibas neduoda per ts rašo išvien sekmes sekmes ir nieko, laukiu sultan arba 260k skubiai, nebetemk gumos žmogau laukiu iki ryt 10:00ryto nebus tegul *cenzūra* tau rcon uzknisai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu zmogau dabar sedi prie pc gali prisijunk ir paduot supranti ta ar ne cia tik 1min 2 min reikalas tai laukiu iki 12;00 krc ilgiau nelauksiu... tegul *cenzūra* ta rcon ir vsio laisvas krc po 12h nebereik man tada saibu is taves tegul sauna rcon

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu zmogau dabar sedi prie pc gali prisijunk ir paduot supranti ta ar ne cia tik 1min 2 min reikalas tai laukiu iki 12;00 krc ilgiau nelauksiu... tegul *cenzūra* ta rcon ir vsio laisvas krc po 12h nebereik man tada saibu is taves tegul sauna rcon

k td tegul deda tgl ta rcona pasiruoses as jei negali palaukti iki +- 16:00 tavo reikalas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.