Jump to content

Tomas_Quatros

Narys

 • 445

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

2.693 profilio peržiūros
 1. Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Tomas_Quatros Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Per atnaujinimą susikūriau Merso_Vairuotojas, prieš tai Tomas_Quattro, Don_Cat Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio Daiktų pardavinėjimą. Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Norėčiau šį vartotoją susigrąžinti dėl to, kad tai simbolizuoja man pasitaisymo galimybę, naujo manęs įvaizdį. Šis vartotojas turi sukaupęs gana didelę patirti žaidime, yra vienas iš pirmųjų žaidėjų Greenside serveryje. Su šiuo vartotoju buvo patirta gana daug emocijų, tai yra nostalgija. Tiek daug virtualių draugų, su kuriais vis dar dabar bendrauju ir dabar. Tiesiog sunku pamiršti nuo ko prasidėjo mano virtuali karjera. Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Žiema. Per atostogas per daug įsijaučiau į žaidimą ir taip nukrito mano mokslų produktyvumas. Atradau motyvacijos mokytis, tačiau tuo metu nesuderinau mokslų su žaidimu. Būtent dėl šios priežasties nusprendžiau parduoti savo žaidimo pinigus (tuo metu apie 15-20 milijonų serverio valiutos). Aišku, logiška būtų buvę juos užšaldyti ir paskui atsiradus noro vėl žaisti. Tačiau ne, pagalvojau, jog jeigu mano draugams pavykto, tai kodėl aš negaliu? Pasigavau tuometiniam direktorių prižiūrėtojui Nico_Moretti (lyg ir šis). Ne iš karto supratau kas man gręsia. Tačiau, gavau savo, ko ir tikėjausi. Kiek žinau, tai buvo pirmasis vartotojas atimtas už serverio valiutos pardavinėjimą, todėl labai atsiprašau, kad sukėliau sąmyšį atsakingiems asmenims ir kam pakenkiau. Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Serveryje nėra lengva persilaužti ir tapti milijonieriumi. Tai turi įvykti natūraliai, su džiaugsmu. Niekas iš niekur neatsiranda ir niekur niekas nedingta, todėl norint turėti, turime ir įdėti darbo kiekvienas individualiai sau. Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Aš, Tomas_Quatros, prisiimu atsakomybę už padarytus nusižengimus. Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Pasitikėjimo manau nebėra, tačiau reikia suteikti tą antrą lemiamą šansą. Praėjo 3 metai ir 6 mėnesiai po užblokavimo, todėl manau, kad aš subrendau ir pasikeičiau. Aš jūsų nenuvilsiu!
 2. Labas. Padėjai, ačiū. Bet mikrofono kokybė ne kažką.
 3. Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_Fantom 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): Teamspeak, Samp. 3. Problema (apibūdinkite problemą): Ždž, pasiemiau keyboardą, mouse, ir ausines su iškart mikrafonu, noriu jį prisijungt prie pc, ausines prisijungiu, viskas ok,. o mikrafonas neveikia, gal nedajungiu kažko, ar t.t yra 2 laideliai, vienas žalias kitas šviesus raudonas 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): -
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Fantom2. Perkamų patalpų dydis: 100m23. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Domintų 2lvl labiau, su produkcija.4. Siūloma kaina: Siūlykite savo variantus.
 5. Gal ir už būčiau, bet tik su 50m2, nes būs sugadinta serverio ekonomika, o jau update įpusėjęs, ar bent jau pabaigtas. Todėl per šį update netikiu, kad būtų ši įdėja. Esu UŽ, kainuotu kokį 5-10k tada gal ir nice.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tomas_Quattro2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: 1. Nrg-500 motociklas turi 2 retas spalvas,kurios yra grindžiamos čia (spausti ant teksto), bei yra viso serverio /top nr. 15 pagal ridą. 2. Sultan automobilis yra gana geros komplektacijos, pilnai užtiuninguotas. 3. Sultan yra pilnai užtiuninguotas, išskyrus ratai.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): Apačioje.4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:1.NRG-500 kaina 1,5milijono 2. Sultan'o kaina 600 tūkstančių. 3. Sultano kaina 400 tūkstančių. NRG-500 2.Sultan automobilis: 3. Sultan automobilis
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Laikykis_Kardane2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida: Viskas nesvarbu, rida nuo 5k !!3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: Siūlykit, sudomins - parašysiu.
 8. Rip? BFUrygA.png

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 komentarai
  2. Tomas_Quatros

   Tomas_Quatros

   3 minutes prieš, Rokas rašė:

   Zavackui pardavėm gs

   Jasnas

  3. Edvis_Srekas

   Edvis_Srekas

   Opa, vel gp gausiu gal

  4. Nico_Moretti

   Nico_Moretti

   N U Hakino vaikus situos

 9. Ieškau žaidėjų, kurie gamina technologijas/energiją. Pamainyčiau 20k-100k

  1. Eziukas_Rusky

   Eziukas_Rusky

   Gaminu technologijas, susisiek

 10. Kas turit linkomanijos pakvietimą, raštelkit į PM.

   

  1. Nico_Moretti

   Nico_Moretti

   Cia jacko bonke tokia maza ar cia milziniski alaus buteliai?

  2. Zaher_Kukulis

   Zaher_Kukulis

   @Laurynas_Leigon Noriu pranest, kad sis jusu policijos darbuotojas, vartoja alkoholinius gerimus darbo metu, sis darbuotojas gali sukelt avarine situacijos

  3. Laurynas_Leigon

   Laurynas_Leigon

   Generalinio policijos komisariato darbuotojai nepradeda darbo truputį nesušlapinus gerklės. Šioje nuotraukoje galima matyti viena iš darbuotojų - @Tony_Express.

 11. Susikurs netikrų vartotojų, ir skolinsis, apeis sistemą. Beprasmiška, yra gerai, ir dabar, tik reikia mokėti suktis.
 12. все будет хорошо

 13. [VERSLAS] Turiu labai daug maisto produkcijos, ieškau kas norėtų pasikeisti į energiją. 30k-50k.

   

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.