Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Egidijus_Bumeris užblokavo Trevor_Night

Egidijus_Bumeris

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Bumeris


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Trevor_NIght


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytų naudojimas (Įtariama jog keičia mašinų tunes be tdežių. Važinėjo po gatves ir priekinis buferis buvo xflow , buvo paprašyta daryti relog bet išsigando ir įvarė į garažą , po kelių sekundžių garaže jis virto be buferio , prašant išvaryti jį parodyti vėl net nesileidžia į kalbas.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :



 


PRIDEDAMI ĮRODYMAI:


 


Unban anketoje radau įdomia nuotrauką , http://prntscr.com/bbsqw0Su s0b lieka hudas paspaudus tab , ar prisijungimo režime (Toggle gta sa hud.) 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ka čia šneki pas mane tu sultanu žinai kiek yra daug tam yra kick galima deti prisijungiu ir banini koks čytas su tune pas mane viskas free ban :D

Tai kad tik kas paprašo padaryti relog , išsigasti ir dingsti ir nedarai. Pačiam video pradžioje išsigandai įvarei į garažą nors buvo prašoma daryti relog , taip kad neslėpk tiesos. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vistiek suski būtum ban gaves nors ir po relog tai laisvas pūsk į ryžina Greenside tau ne vieta. :) Dar aš norėjau mainyt i sultan ir 500k tai čia gg būtu buve :D

 

Narys gauna įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vistiek suski būtum ban gaves nors ir po relog tai laisvas pūsk į ryžina Greenside tau ne vieta. :) Dar aš norėjau mainyt i sultan ir 500k tai čia gg būtu buve :D

 

tu *cenzūra* ryžine ne esu žaides jei tu esi žaides tai *cenzūra* *cenzūra* pydare

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.