Lemon_Madeit

Narys

Lemon_Madeit

Narys
 • ID

  312
 • Turinio skaičius

  361
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Lemon_Madeit paskutinį kartą laimėjo Liepa 11 2016

Lemon_Madeit turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

2.462 profilio peržiūros
 1. Jeigu 200k į savaite mokėtu, neičiau į tikra darbą. Geras blogas, btw sužinojau ko nežinojau Ačiū!
 2. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Lemon_Madeit– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mechanikai gali nutempti transporto priemonę tik tada, kai joje niekas nesėdėjo ilgiau nei 3 minutes.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Yra darbų kurios turime atlikti išlipę iš darbinės transporto priemonės. kai tuo tarpu mechanikas gali nutempti net ir netyčia.– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 3. Kodėl neutralių firmų direktoriai reikalauja veikiančio mikrofono? Neužtenka, kad jus išgirs teamspeake ir atrašys per /r? 

  1. Rodyti senesnius komentarus  8 daugiau
  2. Edvis Gaming

   Edvis Gaming

   Pagrindinis kanalas jau yra pačiam teamspeak’e. Beja taip yra ir pokalbių kanalai :). O jei galvoji, jog nepriimu tų, kurie nebendrauja - visiškai klysti. Nenori, nebendrauk. Bendrauk per raciją ir ramu :D Jei nėra veiklų ar kokių susirinkimų, aš net nereikalauju, jog darbuotojai sėdėtų per prievartą tam kanale lyg kokie kaliniai.. Tarkim nori pabendrauti tai ateini į kanalą ir būni jame kada nori ir kiek nori. Taip kad gali drąsiai pildyti jei labai nori ir nesukti sau galvos dėl to ,,šnekučiavimosi”.

  3. Lemon_Madeit

   Lemon_Madeit

   Ok, dėkui seniukas

  4. Edvis Gaming

   Edvis Gaming

   Beja, mano pagrindinėse darbo taisyklėse net nėra parašyto tokio punkto kaip ,,būtinas mikrofonas”. Svarbu turi TS programėlę ir moki ja naudotis. Tik tiek ir užtenka. Anketoje taip pat galiu pataisyti šį reikalavimą, kad galbūt dar kažkas nesusidarytų tokios nuomonės apie taksiukus :D

 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lemon_Madeit• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Arte_Solid• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Relog• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 5. Su gimtadieniu, gal dovanu thc skysciu? :D 

  1. Rokas_Lays

   Rokas_Lays

   Ačiū už sveikinimus, tačiau dovanos atsisakysiu, aš propaguoju sveiką gyvenseną.

 6. Lemon_Madeit

  Mechanikų firmos direktoriaus rinkimų rezultatai.

  Sveikinu naująjį direktorių. Sėkmės darbuose.
 7. Lemon_Madeit

  [0.1.7.1]Pasiūlymas dėl kreditų.

  Manau, kad vietoj to reiktų tuomet padaryti atskirą pirkimą. Būtų tarkim komanda /vip, per kuria būna užsakymo numeris ir raktažodis. Nes jeigu padarys per kreditų pirkimą tai iškarto kristu pelnas, žinoma labai nepasijustu, bet vistiek.
 8. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Lemon_Madeit 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Deividas_Versys 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : flood 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : http://www.part.lt/perziura/6e2966d5af3ed54c6f0da7caba7f6ecd551.png 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) : http://www.part.lt/perziura/1dfdd07a2ac625e599aae0907ff74f8e311.png
 9. Lemon_Madeit

  Parduodu pilną x-flow sultan

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lemon_Madeit 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Sultan, full xflow. Daugiau info nuotraukose. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): http://imgur.com/a/azFtV 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlykite 5. Papildoma informacija:
 10. Lemon_Madeit

  Skin laimėtojas jau čia

  Lemon_Madeit
 11. Lemon_Madeit

  greenside.lt darbų parašai / povilas

  Gražiai padarėte ponas direktorių prižiūrėtojau!
 12. Lemon_Madeit

  50'000$ GiveAway.

  ANKETA: Jūsų V_P žaidime: Lemon_Madeit Kur išleisite pinigus juos laimėję?: /tdeze Jūsų pasirinktas skaičius (1-100): 21