Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Blogas] Kawaii

Gerardas_Kawaii

Rekomenduojamas pranešimas

                                                                                                    [Mano Istoriją]

                 Sveiki,šiame bloge pasakosiu apie mano istoriją,būtus nuotykius,įvykius šiame projekte ir taip toliau.

 

15.01.06

 

[1 Kadras]

 

Pradžia

 

Į šį projektą mane pakvietė,Aladin_Madafaka (Erikas_Ciole),aš jam esu dėkingas,iš pat pradžių užsiregistravęs forume parašiau prisistatymą,jis ir dabar yra,nežinau kodėl,bet pirmą kartą esu taip labiau sudomintas projektų,gal delto,kad jis nestartavo ar yra rimtesni žmonės šiame projekte,negaliu į šitą klausimą atsakyt sudominu ir tiek,atėjas į forumą iškart užtraukė jis mane ir pradėjau būti aktyvus,dėl šio projekto,palikau savo seną žaidžiamą projektą,kuriame buvau Adminas,vip'as,senbuvis,na ir dar kitaip,į Forumą užsiregistravau 2014||12||22.

 

[2 Kadras]

 

Įsivažiavimas

 

Į forumo veiklą pradėjau po truputį įsivažiuoti,vėliau po kurio laiko susiradau rimtu bičiulių,pirmojį mano temą buvo forume sukurtą "UAB MODIFIKACIJŲ KRAUTUVĖLĖ",beprotiškai myliu geras modifikacijas,žaidimą modinu nuo pat pradėjimo žaisti Sampą,vėliau nežinau kas man šovus į galvą,pradėjau domėtis zModeler ir per keletą dienų išmokau visokių dalykų,vėliau sutikau Darrel_Johnson,toks jis mldc,asmeniškai po kol kas neturiu šiame projekte priešų,jų turėti ir nenoriu "Gyvenkim taikiai".

 

[3 Kadras]

 

Tikslai

 

Kaip ir kiekvienas šio projekto žmogus sieks direktoriaus posto,taip pat forumo privilegijų ar pačio serverio,asmeniškas mano tikslas yra tapti Taksi direktoriumi,pirmasis samp'o su pakvietimu darbas buvo būtent Taksi,tame darbe buvau tapęs pavaduotoju,kurio po 9 dienų atsisakiau nes man žaliam sampe buvo per sunku vėliau esu tapęs Taksi direktoriumi.Savęs iškarto prieš atrankas į Taksi direktorių nekeliu,kad nepagalvotumėt "Nardau" ar dar kažkaip kitaip pataikauju serverio administracijai.

 

[4 Kadras]

 

Nuomonės

 

Komentuokite į komentarus,bent penkis žodžius,kad negautumėt įspėjimo,ir aš jūms čia parašysiu nuomone.

 

German'Lexolite - Tave šio projekto forume matau kiekvieną dieną,bet mes asmeniškai nebendraujam,tikiuosi ateitį pabendrausim.Sėkmės tau šiame projekte.

 

Ernis'Kesas - Pirmasis tikriausiai šiame projekte žmogus,sukuriuo gerai sutariau,bendraujam ir iki dabar bet mažiau neateini į Ts pašnėkėt lol ;D Apie tave esi Freeposter'is xd Rimtai žiurintis į šį projektą žmogus sėkmės tau.

 

Justaz'Halberstad - Kaip ir Lexolite aš tave matau kiekvieną dieną forume,esi aktyvus,turi savo modifikacijas įkėles bet ne apie tai,daug neesame bendrave,ateitį tikiuosi pabendrausim,sėkmės tau šitam projekte :)

 

Juodas_Margutis - Šiame projekte asmeniškai su daug kuom neesu bendravęs tik su keliais žmonėmis,mus reikėtų pabendrauti,kad aš galėčiau tave įvertinti koks tu esi ištikrujų. Sėkmės šiame projekte :)

 

Lukas_Front - Kaip ir sakau daugeliui neesu bendravęs,taip ir su tavim neesu bendravęs,reikėtų daugiau pabendraut,kad galėčiau apie tave parašyti geresne nuomonę. Sėkmės tau šiame projekte.

 

Arnis_Selfie - Vienas iš tų žmonių su kūriais bendraujų,norėjai DayZ palošt,negalėjai gailą ;( Šiaip tu esi draugiškas,bendraujantis ne toks pasikėles. Sėkmės tau šiame projekte :)

 

Airidas_Mochito - Neesu tavęs matęs. ateitį labiau jeigu pabendrausim bus geresnė nuomonė apie tave,bet kaip ir sakiau apie tave nuomonės neturiu. Sėkmės :)

 

Mantvis_Daedo - Su tavim nebendrauju,nors esi jau nuo projekto pradžio bet nebendraujam. Sėkmės tau projekte

 

Deivis_Nike - Su tavim per daug nebendrauju,nors iš pažiuros atrodai normalus žmogus,sėkmės tau projekte p.s jei matai šitą nuomone pakviesk mane į skype : Thegerkka

 

[5 kadras]

 

Mod Battle

 

Pastebėjau,žmones aišku nelepiu jums balsuoti už mane,bet jūs ar čia Darrel'io palikuoniai kaikurie sakydami Darrel'io nuotraukos yra geresnės mod battle? Aš esu šiaip pasypiktinęs,jeigu jūs vertinate nuotraukas? Jūs turite įvertinti priderintą grafiką,modifikacijas ta patį timecyc modą,o jūs šnekat kaikuriose nuotraukuose visiškai,nesimato mod'o ir jūs sakote,kad tai kokybiškas mod'as? Aišku pasakau mano mod'ai buvo platinti seniau,nes tuo metu negalėjau įsirašyti modų nes krašino todėl fotkinau tai ką turiu įsirašęs,o Darrelio mod'ai 2 yra privatus kurios daviau vienas visiškai senas,mano mod'ai kurti yra visų lietuvių moderių,ir jie buvo kurti,kaip Darrelio mod'ai editinti čia neesmė,Darrelio modus dabar pats naudoju išskyrus tą seną,modai yra geri jų nenuvertinu bet supraskit man kelti jums drakonus va kaip tokias mašinas? http://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/21271-mercedes-benz-clk-gtr-race-road-version-stock.html. Nesupraskit manęs klaidingai,rašau taip nes daugelis nežino žodžio "Kokybiškas" "Gražus" reikšmės. Ačiū,kad perskaitėte šitą penktą kadrą.

 

 

 

 

 

 

 

Pagarbiai Gerardas'Kawaii

Freepost'u nereikia,reiškite nuomones,apie šį blogą jis bus pildomas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matosi žmogus nusiteikęs rimtai į šį projektą, sėkmes tau šiame projekte, pasiek savo užsibrėžtus tikslus. Laukiu atnaujinimo, nes mintis dėstai tikrai neblogai, puikiai skaitosi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Gerardai, netikėtai aš užklydau į šią temą ir perskaitęs viską pagalvojau ar nenustosi pildyt savo blog'o po serverio starto? Manau būtų ateitį smagu paskaityti ką pasiekei serveryje ir panašiai, bet aš tikiu, kad tu apie tai pagalvojai, na o šiaip tai neblogai, smagu bus matyti kažko siekiančius žmones, tikiuosi, kad tu būsi vertas taxi direktoriaus ir gausi progą juo tapti.. :) Sėkmės su modifikacijų krautuvėle ir kita veikla forume.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sėkmės tau šių tikslų siekent,man patiko tavo blogas :) daug parašiai stengeisi šaunuolis :)

 

 

Šaunuolis, įdomu skaityti buvo. Tačiau teksto fontą siūlyčiau pakeisti į Trecbuchet MS, 12 dydį. Gražiai atrodys, nes dabartinis nelabai. Ir tada vpš (y) buz.

 

 

Sveikas Gerardai, netikėtai aš užklydau į šią temą ir perskaitęs viską pagalvojau ar nenustosi pildyt savo blog'o po serverio starto? Manau būtų ateitį smagu paskaityti ką pasiekei serveryje ir panašiai, bet aš tikiu, kad tu apie tai pagalvojai, na o šiaip tai neblogai, smagu bus matyti kažko siekiančius žmones, tikiuosi, kad tu būsi vertas taxi direktoriaus ir gausi progą juo tapti.. :) Sėkmės su modifikacijų krautuvėle ir kita veikla forume.

 

 

Matosi žmogus nusiteikęs rimtai į šį projektą, sėkmes tau šiame projekte, pasiek savo užsibrėžtus tikslus. Laukiu atnaujinimo, nes mintis dėstai tikrai neblogai, puikiai skaitosi.

 

Ačiū už jūsų nuomones. Juodas_Margutis ačiū už tokia nuomonę apie mane įdėsiu visas jėgas į tai. German,didelis ačiū tau už šią nuomone,Justai,pakeičiau šriftą,ačiū už tavo nuomone,Ernis_Kesas tau irgi dėkoju už tavo nuomone. Laukiu Kitų nuomonių dar :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikutis Gerardai, su tavim bendravau TS man atrodo, tikrai pasirodei šaunūs vyrukas, va kas patiko, kad bendraujantis esi ir draugiškas.  ;)  Na smagų buvo skaityti tavo BLOGA ir linkiu sėkmės su Direktoriumi ir viskuom kituom  :). Darai tikrai gražias modifikacijas tikrai matosi daug darbo įdedi ir manau gal ir man kokia sukursi ;). See you lather. Manau dar pakalbesime TeamSpeak'e. Sėkmės projėktę lauksių nuomonės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Klausimas, kodėl tu kuri tokius blogus ? Kokia iš jų nauda ? Ką tu nori tom parodyti ?

 

Visi kurė ir aš užsimaniau xd. Jeigu moki skaityti reiškia parašytą "Freeposterių nereikia" Išreiški nuomone arba kritiką,o tu uždavinėjį klausimus. Klausimai į a-ž

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.