Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Pofka_Srd

Edgaras_Flip

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edgaras_Flip


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Pofka_Srd


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Medikų


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Išmetimą be priežasties,dar vėliau įkelsiu įrodymus šaudymas į policija,yra taisyklė kad medikai su policija turi sutarti,o pats jos nesilaiko. Čyterių priemimas į darbą,bus irgi foto,ir jų neišmeta. Lukas_Benjaminas,Lukas_Front.


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Išmetimas be priežasties


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : 


05969bf3cf5e4bae08cae03b0db68843289.png


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išmestas iš darbo už pastovu verkimą per racija kam tau toks darbas? Visados keikiesi, įžeidinėji mane kitus? Kam man toks darbuotojas? http://www.part.lt/perziura/acdb15bc10bf9ffec2a30f2b4695f965484.pngPer treniruote šiandieną išvis kažkur dinges buvai, o dingai vidurį treniruotės. Kiekvienas mano darbuotojas tą patvritintu, net tie kurie tik šiandieną įsidarbino. 

Dėl šaudymo į policija, mes per grobimus teikiam paslaugas, tokia mūsų sutartis/sąjunga, o jog ne darbo laikotarpiu ar kada pašaudom, tikrai nematau nieko blogo "DAKTARU GRUPUOTĖ" :)

O kita dėl šaudymo, mūsų ta veikla baigėsi, kadangi pamačiau jog pats Marko pyksta ir kaip jis sakė "prikolinam". 

Aš renkuosi ką noriu matyti savo darbuotoju sąraše, tad SEKMĖS.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išmestas iš darbo už pastovu verkimą per racija kam tau toks darbas? Visados keikiesi, įžeidinėji mane kitus? Kam man toks darbuotojas? http://www.part.lt/perziura/acdb15bc10bf9ffec2a30f2b4695f965484.pngPer treniruote šiandieną išvis kažkur dinges buvai, o dingai vidurį treniruotės. Kiekvienas mano darbuotojas tą patvritintu, net tie kurie tik šiandieną įsidarbino. 

Dėl šaudymo į policija, mes per grobimus teikiam paslaugas, tokia mūsų sutartis/sąjunga, o jog ne darbo laikotarpiu ar kada pašaudom, tikrai nematau nieko blogo "DAKTARU GRUPUOTĖ" :)

O kita dėl šaudymo, mūsų ta veikla baigėsi, kadangi pamačiau jog pats Marko pyksta ir kaip jis sakė "prikolinam". 

Aš renkuosi ką noriu matyti savo darbuotoju sąraše, tad SEKMĖS.

šitą žinutę jai nematai gavai tik tada kaip išmetei,kas tie nauji darbuotojai? o pats ts neverkei? ''kam aš juos priimiau,daugiau savų nepriimsiu'' nes jie čytina. Jau front'as gavo baną. Dieną įšėjęs? tu pasigydik,nolaiferi xddddd,tau tik matosi kad sampas prieš akis. Aš tau sakiau atgetint į trefkę,nes front'as čytino ir nužudė,tu staugt teamspeake pradėjai..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

šitą žinutę jai nematai gavai tik tada kaip išmetei,kas tie nauji darbuotojai? o pats ts neverkei? ''kam aš juos priimiau,daugiau savų nepriimsiu'' nes jie čytina. Jau front'as gavo baną. Dieną įšėjęs? tu pasigydik,nolaiferi xddddd,tau tik matosi kad sampas prieš akis. Aš tau sakiau atgetint į trefkę,nes front'as čytino ir nužudė,tu staugt teamspeake pradėjai..

15 darbuotuju rungties metu, matau kas ką rašo? Aš visus per /pzu žiūriu ar pagal K.E.T. ar be čytų važiavo iki And_Miami. Aš ss įdėjau kaip pavizdį kokie tavo išsireiškimai buvo. Štai dar viena nuotrauka : http://www.part.lt/perziura/23a9155a059f18b6cc613087da3606bf198.png .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

15 darbuotuju rungties metu, matau kas ką rašo? Aš visus per /pzu žiūriu ar pagal K.E.T. ar be čytų važiavo iki And_Miami. Aš ss įdėjau kaip pavizdį kokie tavo išsireiškimai buvo. Štai dar viena nuotrauka : http://www.part.lt/perziura/23a9155a059f18b6cc613087da3606bf198.png .

4 teamspeake kažkokie naujokai tarp jų tie 2čyteriai pis* protą,tai ką man daryt? foto kaip sušaudė vienas vpš:

dar va darbuotojų neprižiūrėjimas:

1beaee8ac0109de3bae88a01206b26b340.png

c95b54e2de43f41510c1237dc491c6c9408.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

4 teamspeake kažkokie naujokai tarp jų tie 2čyteriai pis* protą,tai ką man daryt? foto kaip sušaudė vienas vpš:

dar va darbuotojų neprižiūrėjimas:

1beaee8ac0109de3bae88a01206b26b340.png

c95b54e2de43f41510c1237dc491c6c9408.png

Darbuotoju neprižiūrėjimas gal aš turiu jumis /pzu daryti kai dirbat darbą? Tu rimtai kažkoks (susilaikysiu) . Yra taisykle matant nusiženginėjant su įrodymais pas mane bėgti. Neožinai tavo pasirinkimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darbuotoju neprižiūrėjimas gal aš turiu jumis /pzu daryti kai dirbat darbą? Tu rimtai kažkoks (susilaikysiu) . Yra taisykle matant nusiženginėjant su įrodymais pas mane bėgti. Neožinai tavo pasirinkimas.

*cenzūra* norėjai pasakyt? tu kas antram savo darbuotojui tą sakai,neožinau,bet tau viską sakiau,siunčiau foto į ts,kas tau dar netiko?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Drąsiai galiu teigti,kad medikai visiškai nenormalūs, visiškai nesutaria su pd, kartai atrodo lyg jie daugiau į gaujinių pusę.. Pofka, kad ir direktorius,kaip nekeista dm'ina ,kaip eilinis gaujinis, tikrai ne viena kartą mačiau.

Ir ne karta ir ne du gaudei,nes jie visi susirenka kad ir su darbinėm mašinom bėgioja nuo policija,šaudo nuo stogo. Visa policija vos ne vos gali paliūdyti kad ir pofka,visi šaudė. O vpš pavaduotojo,4dienas on nemačiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* norėjai pasakyt? tu kas antram savo darbuotojui tą sakai,neožinau,bet tau viską sakiau,siunčiau foto į ts,kas tau dar netiko?

Kad ir norėjau, nepasakiau. Pasakau tokiems, kurie nesamones daro, jūs dar džiaukites, kad turiu kantrybes, nes kitas būti išmetes. Kaip tave dabar, kiek kartu tau sakiau išmesiu? Neišmečiau nes pagailėdavau.

 

 

Drąsiai galiu teigti,kad medikai visiškai nenormalūs, visiškai nesutaria su pd, kartai atrodo lyg jie daugiau į gaujinių pusę.. Pofka, kad ir direktorius,kaip nekeista dm'ina ,kaip eilinis gaujinis, tikrai ne viena kartą mačiau.

Taip neneigiu, pilnai pritariu, mes jus ŠAUDĖM ! Dabar tiek Lucui tiek sau pasakiau kas šaudo metu lauk metu.

 

 

Ir ne karta ir ne du gaudei,nes jie visi susirenka kad ir su darbinėm mašinom bėgioja nuo policija,šaudo nuo stogo. Visa policija vos ne vos gali paliūdyti kad ir pofka,visi šaudė. O vpš pavaduotojo,4dienas on nemačiau.

Pavaduotojas : http://greenside.lt/index.php?/topic/1515-firmų-valdžios-pokyčiai/?p=34684

 

Su darbine? Visados persirengiam ir šaudom su Torreso sultanu, o jei ir šaudom tik tada kai kažka surakina ir prašo padėti (su darbiniu skin ar car) :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darbuotojo išmetimas buvo pagrįstas.

Su direktoriumi dėl nepagrįsto šaudymosi jau kalbėta, reikalaujama kuo didesnio neutralumo šiai firmai (ypač kuomet nevyksta jokia nusikalstama veikla su gaujomis).

Pasikartojantys nepagrįsti atvejai su medikų firma kuomet direktorius lenkia firmą link nusikalstamos - nemanau, kad išvis reikės dėt įspėjimus.

Dėl čyterių, dirbančių firmose - prašau įrodymų. Direktorius už tai gaus velnių, o čyteriai atsidurs stulpe.
Įspėjimų dalint reikalo nematau, nes situacija dar buvo išsiaiškinta prieš šį papeikimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.