Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0,1,6] Pasiūlymas serveriui KAZINO

Mantas_Fanta

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Fanta


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymąNa turbūt daugelis esate žaidę kauliukais serveryje, vieni pralaimėjo o kiti gal laimėjo. Tačiau ar nebūtų serveryje įdomiau jog atsirastų KAZINO kuriame žmonės galėtų žaisti kokį BLACKJACKĄ galų gale padaryti kad yra aparatas prieina paspaudi "Y" ir tarkim iškrenta "1000,1000,1000" tada žaidėjęs laimi 1000 jei iškrenta skirtingi nieko nelaimi, o kad žaisti reikėtų sumokėti 500. 


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?Paįvarintų žaidimą, o gal net ir leistų azartiškiems žmoniems uždirbinėti pinigus


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vietoje "Blackjack" žaidimo galėtu įdėti pokerį, todėl, nes mano manymu tai įdomiausias ir normaliausias azartinis žaidimas. Jį įdomu lošti, taip pat ir pinigų galima laimėti, aišku reikėtų žaisti su kitais žaidėjais, o ne prieš sistemą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man tai pvz šita įdėja labai nepatinka kodėl? todėl kad čia yra greenside serveris! o ne koks poker stars žaidimas jau kauliuku užtenka bet ir tai su kauliukais jau žmonės šaibu nebeturi nes scameriai tokie naujokėlius apgaudinėja nesakysiu kaip...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

UŽ! Patiko idėja.

 

Narys gauna įspėjimą už:

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01

Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.