Demarcus_Norwood

Narys

Demarcus_Norwood

Narys
 • ID

  7983
 • Turinio skaičius

  414
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  7

Demarcus_Norwood paskutinį kartą laimėjo Spalis 12 2018

Demarcus_Norwood turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

10.376 profilio peržiūros
 1. Demarcus_Norwood

  Prisistatau Roki_Reider

  @Marcus_Sullivan deivi, deivi.... kokiu cia skacu prikvietei zaist? sv, malonu
 2. Demarcus_Norwood

  JUODAS [ 0ID ] ELEGANT

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Demarcus_Norwood. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Elegant, transporto rida siekia 1300km, juodos retos spalvos, savotiškai gražius ratus, nitro x10. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): Apačioje. Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: 70,000 - 100,000€, su rimtu pirkėju leisčiausi į derybas.
 3. Demarcus_Norwood

  Emigruoju Demarcus_Norwood.

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Demarcus_Norwood Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2018/11/05. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Nuo 2011 metų. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Žinojau iš seniau, tik niekados nedrįsau pabandyti. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Pabodo veikla, žaidėjų skaičius krito akivaizdžiai greitai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visus be pakvietimo, bei medikai ir fūristai. Man, asmeniškai, medikai, dėl veiklos, galima užsidirbti. Nuobodu nebuvo nei viename darbe. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Retkarčiais. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Yra buvę, tačiau su tuo susitvarkiau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Patinka, nebuvo sunku. Vienas minusas, kad greitai dingsta nuomos dviračiai. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, naudoju, padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko, aišku naujovės visada gerai, bet kas liečia naujokus - viskas puiku.
 4. Demarcus_Norwood

  East Nashville Crips

  mldc praniau gera vidosa susukai, koks cia blatnoj gabalas sukasi ant kasetes?
 5. Demarcus_Norwood

  East Nashville Crips

  sekmes, linkiu saziningu kovu jums
 6. Demarcus_Norwood

  East Harlem Bloods

  kas tau kleckiukai, kalbu nuo tada, kai tapau pavu, cortezo ne kvapo nebuvo, o banus uz cytus gavot tik jus - makaras, vilius. bent nemazintumet, kad svariai zaidziat bsk baudiniu parasiuku
 7. Demarcus_Norwood

  East Harlem Bloods

  nu kazkaip ne is ryzyno. vietoj jusu, patyleciau, ir nekomentuociau ne po savo temom nesamoniu, kai nesugebat be cytu zonu pasiimt, peace.
 8. Demarcus_Norwood

  East Harlem Bloods

  ivardink kas pus mesa? tuoj vel gauja uzdarys jusubuz cytus;Ddd
 9. Demarcus_Norwood

  East Harlem Bloods

  ay yo, greitasis reagavimo būrys ;]
 10. Demarcus_Norwood

  East Harlem Bloods

  laimeto gangwaro proga su draugeliais nusprendem sf zonoj fotosesija isauti :>
 11. Demarcus_Norwood

  Konkursas iš 100, 50 ir 25 tūkstančių serverio pinigų.

  Vardas_Pavardė : Demarcus_Norwood Ar turite serveryje susikure banko paskyra? Taip/Ne : Ar turite serveryje bent 1,500 patirties taškų (XP)? Taip/Ne : Kam investuosite gautus pinigus? : Transporto priemonei.
 12. Demarcus_Norwood

  Parduodu labai prabangų Turismo.

  Parduota, rakinkit tema. @Gruzinas_Tortilla
 13. Demarcus_Norwood

  Parduodu labai prabangų Turismo.

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Demarcus_Norwood. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Turismo, 270km, tarpusavyje derantis tiuningas, bagažinės turinys tuščias. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): Parduodu savo mylėtą automobilį, nebuvo daužtas nei kartą, turi šias tiuningo dalis: Vyšninę/violetinę spalvą; „Mega“ ratlankius; Nitro x10; Hidrauliką; Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: 230,000 iki 250,000€
 14. Demarcus_Norwood

  Parduodu išskirtinį Club automobilį.

  Ar bus daugiau? Jei ne, šį vakar automobilis parduotas bus šiam žmogui. Transportas parduotas @Ž. Žmogus