Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.4] Pasiūlymas serveriui : Sporto klubas

Deividas Meškinis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Meskinis

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Per singleplayer gta yra sporto klubas ir ten tavo veikėjas gali stiprėti. Taigi mano pasiūlymas irgi būtų čia serveryje pavyždžiui gali išbėgti sportuoti po gatves ir keltis bėgimo ištvermę ir jeigu ilgai bėgiosi gali pradėti bėgioti kaip CJ (administracijai spręsti) po pavyždžiui štangos kelnojimas tai gali būti stipresnis ir panašiai.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žmonės nustotų važinėtis su savo mašinom ir bent žaidime išeitų į lauką pabėgioti.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Joa bsk nesamone nes butu sunkiau cytus pagaut kurie naudoti greitesni begimo cyta bet ir kad ir mentam butu sunkiau gaudyti nusikaltelius jeigu koks mentas slabakas o nusikaltelis uzsikacialines :D 

 

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žmonės nustotų važinėtis su savo mašinom ir bent žaidime išeitų į lauką pabėgioti.

 

Manau kaikurie ir real begioja :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš suprantu, kuria linkme tu krypsti - kad žaidėjai netik - dirbtų/šaudytusi ar pnš., o ir į salę užsuktų.. gal ir gera įdėja, nes tikrai būtų smagu pamatyt kitus serverio žaidėjus "pompuojančius" salėje.. Aš (kinda..). Gal prie šios įdėjos prisidėtų parduotuvė (gal ir salės viduje), kurioje galėtum nusipirkti papildus ir t.t. Mano manymu įdėja nėra tokia prasta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na įdėja tavo tikrai nėra labai bloga, tačiau pats pagalvok kad tai administracijai bus sūnku padaryti ir naudos bus mažai. Taip suprantu jog būtų neblogai bet žmonės kurie lankytų sporto klubą geriau ten mokytūsi kovos menų ir tarkim ten pradėtu nuo boxo ir keltu lygi ir poto galėtų muštis visais kovos menais pasirinkęs su komanda /kova ar dar kažkas tokio. Bet tai tikrai nėra labai reikalinga serveriui, geriau togul padaro kas būtina (ištaiso bugus ir t.t.) taigi šiuo atveju aš esu prieš, tačiau ateityje gal tai būtų nebloga įdėja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.