Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Dingo verslas..

Lucas_George

Rekomenduojamas pranešimas

1) Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_George


2) Kokios pagalbos jums reikia?: Dingo verslas.


3) Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą: Na visu pirma dar šį versla nusipirkau budamas anglyjoje, ten anglyjoje keičiasi ip mano perkraunu modema arba dingsta internetas vis keičiasi mano ip, ir aš buvau nusipirkes versla šį prie mafijos_Tevo dabar jis pardave ta versla gal nežinau Rokai esi matęs kad aš turėjau šį versla, po kiek laiko atsiminiau kad versla turiu gryžes iš anglijos nuvariau pažėti o jis jau nebemano vardu kas svarbiausiai aš jo niekam nepardaviau išviso + dar mano pavadinimas verslo " UAB MAISTELIS " Rokai, arba Aivarai, gali taip buti jaigu ilgai neprisijungti dingsta verslas? Arba kažkas atsitiko mano ip keičiasi dabar Lietuvoje esu tai nebesikeičia internetas geresnis čia, eitu atsigražinti versla? Išviso eina kažkaip dabar rodo kad savininkas visai kitas žmogus eina pažėti kas nusipirko pirmas ta versla ar kažkaip? Nes aš ji manrods pats pirmas nusipirkau už 1,8m manrods ar kiek ten neatsimenu. http://imgur.com/AedG3bO


 


+ Čia dar mano tema senai kaip pardavinejau versla anglyjoje dar buvau bet nieks nenupirko iš manęs tai pasilikau. http://greenside.lt/index.php?/topic/26314-parduodamas-200-m2-verslas-prie-pat-skelbimo-kontoros-pigu/


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal tu 30dienu nebuvai prisijunges,ir kai 30dienu nebuni dingsta.

Bet nesamone, dėl namu tai jo dingsta.

Kaip minde video greenside toki žėjau sako pažiurim kiek per menesi prisikaupe produkcijos žinai ten biški kur daro tai jam nedingo čj ta minde kur video kuria.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet nesamone, dėl namu tai jo dingsta.

Kaip minde video greenside toki žėjau sako pažiurim kiek per menesi prisikaupe produkcijos žinai ten biški kur daro tai jam nedingo čj ta minde kur video kuria.

Tai jis per mėnesį buvo bent kartą prisijungė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką tu bandai čia apgaut kad jis tau dingo dar tu man pats siūliaia jį pirkti, ir dar mačiau kai jį iš taves nupirko bando proga naudotis pažiurės gi logus kad tu jį pardaviai žmogui, serve žaidi jau kaip matau apie 2sav, o dabar tik pasigedai? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką tu bandai čia apgaut kad jis tau dingo dar tu man pats siūliaia jį pirkti, ir dar mačiau kai jį iš taves nupirko bando proga naudotis pažiurės gi logus kad tu jį pardaviai žmogui, serve žaidi jau kaip matau apie 2sav, o dabar tik pasigedai? :D

Nu, *cenzūra* Karoli_Bmw dink iš čia geriau prasiusk kažkam, tegul pažiuri tos logus specialiai pas manęs ip keičiasi, serveryje žaidžiu 1 savaite nes intitika neseniai lietuvoje ivede vpš gi rašiau norėjau parduoti bet nieks nepirko

 

+ aš ir noriu kad patikrintu logus pažėtu, ką tu čia pėži kad matei + mano ip anglyjuoj dinaminis buvo galėjo prisijungti net pats draugas iš LT bet nemanau kad jis taip darytu. Nes ant jo serverio buvau užsiregistraves su pačiu passw, bet gryžes į LT keičiausi, + verslą taip ir lietuvoje kaip 3 dienos lošiu normaliai greenside nes vasaros dienos buvo šiltos bet ne dabar tai pažaidžiau..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai tu apsispręsk, ar tu buvai pasijungęs bent kartą per 30 dienų ar nebuvai? Ar nežinai?

Hugo aš neatsimenu, aš iš uk išvažiavau nu krč kol intika ivede dar gal ir buvo tas 30d kaip nebuvau bet nžn tiksliai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.