Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Modintas San Andreas

Mantas_Katleris

Rekomenduojamas pranešimas

 

Dizz Nicca's,Robert's Overhaul,vGJake's geri modpack'ai..

 

Asmeniškai man *cenzūra*. Yra žymiai geresnių įvairiuose rp projektuose, tačiau modpackus, geriau darytis pačiam, nes pusė iš mod packų, skinų, mašinų dažniausiai nepatinka, arba būna no damage, bugintos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Pfff..Čia garsiausi galima sakyt modderiai...Nesvarbu kad buginti nes nebuginti būna hujovi kokie nors arba no damage kai nebūna..Būna hujovi modai tada.

 

Ką tu čia spangsti moderiai :DD , Moderis kuris kuria modus,o jie tik sudaro modpack'us,ieško modifikacijas taip kaip Justaz sakė

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Pfff..Čia garsiausi galima sakyt modderiai...Nesvarbu kad buginti nes nebuginti būna hujovi kokie nors arba no damage kai nebūna..Būna hujovi modai tada.

 

Matau tu žmogeli moderių neesi matęs..tokių kaip compton, calvin mods, hardy mods.. ir daugiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visados modinkis žaidima pats, nes rašydamas visokius packus susigadinsi žaidima. Dėkis kruopščiai moda po modo ir žiurėk ar necrashina su laiku isidėsi gta į winrar faila ir turėsi modinta gta  :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tiesiog Youtubėj ieškok modintų GTA , patiks ne , visų pirmą kokių tau reikia modifikacijų ? Ant kiek galingų , ar tavo kompiuteris išveš GTA .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepatarčiau aš tau imti kitu užsimodintus GTa kaip ir prieš mane ankstesnys žmogus raše: Kad gali buti bugintos ir gali nepatikti:)


Mano nuomone geriau pats isirašynek ir netingek :)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.