Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.4] Pasiūlymas policijai

Medinis_Peilis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Klycka_Peilis


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tarkim jei važiuoji su transporto priemone ir sėdi bendradarbis moka tik vairuotojui, ir siūlau padaryti kad mokėtu pinigus abiem, kas yra toj pačioj mašinoj, nes taip padidėtų komandinis darbas, galbūt ir pykčių mažiau būtų.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Taip būtų kaip ir minėjau daugiau komandinio darbo, būtų lengviau pagauti nusikaltelius, tarkim vienas kuris sėdi ne vairuotojo zonoje staigiai išliptų ir šaudytų padangas kad nepabėgtų toli ir t,t.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D nesamonė visiška tai deaugas važinės nueini nuo pc palieki afk ir kyla pinigai man ti ši įdėja nepatinka pvz tikrame darbe nėrat taip kad atsisėdi šone kimarini ir gani už tai šiabas nesamonė prieš neaptiko įdėja nes visiškai neatitinką tikrove.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai jus norit pasakyt kad tarkim kaip mentai realybėj važinėja, važinėja po viena? :D

Nu tai nieks nesako kad negalima vazinet dviese :D mes sakom kad nesamone kad salia sedi ir saibas gauna.. :/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D nesamonė visiška tai deaugas važinės nueini nuo pc palieki afk ir kyla pinigai man ti ši įdėja nepatinka pvz tikrame darbe nėrat taip kad atsisėdi šone kimarini ir gani už tai šiabas nesamonė prieš neaptiko įdėja nes visiškai neatitinką tikrove.

Galima padaryti, kad būnant afk nekiltų pinigai. Aš už, nes realybėje ne visi policininkai po vieną laksto, bet būtų dar geriau padaryti, kad atlygis sėdint šalia būtų mažesnis.

Redaguota Fresh_Mint

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galima padaryti, kad būnant afk nekiltų pinigai. Aš už, nes realybėje ne visi policininkai po vieną laksto, bet būtų dar geriau padaryti, kad atlygis sėdint šalia būtų mažesnis.

Tigi vps neatitinka relybes o serveris daromas kad butu kuo tikroviskesnis P.S VISI MUSARAI RASYS UZ NES HEITERIAI YRA :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai seniau dirbdavau policijoje, būdavo daug įvairiausių ginčų, dėl mašinos vairo. Visiškai sutinku su ta idėja, kad kai sėdi darbinėje transporto priemonėje kiltu pinigai ne tik vairuotojui, bet ir sėdinčiam bendradarbiui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nors ir dirbu GSPD firmoj, bet labai prieštarauju tavo įdėjai jei būtų stoką transporto tada gal ir taip bet transporto į valias tiek mašinų tiek motociklų tiek malūnsparniu ir dar skaityk jei tu sėdėsi g tiesiog afk ir išmes ta lentele paspausi ir vsio viskas ką tau reikia daryti, tai skaitytus kaip algos koks buginimas. Dėl šios idėjos esu PRIEŠ!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.