Jump to content

Rudy_Fernandez

Neaktyvus

 • 199

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

772 profilio peržiūros
 1. Kokias premijas gavot taksistai kad savo pavui pagyrimus rasot? Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
 2. Kuom sitas *cenzūra* papirko kad pagyrima parasytumet? Nes kaip ir nesimato kad jis padeda yra daug daugiau administratoriu kurie labai aktyviai padeda kaip rage ir kiti,freshas yra tinginys kuris tik rupinas savo taxi firma nu ir dar papirkineja zmones kad parasytu pagyrima nes jis bando inert i pagalbininkus sitaip freshai nieks nepaeis. Jis taksi pavas ir cia darbuotojai raso tuos pagirimus nes turbut geras premijas taksistai gavo Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
 3. Laimėtojas išrinktas, juo tampa.................................................................................. Grigori_Nachmovsky, susisiek su manim žaidime. http://prntscr.com/c2fmb9 http://prntscr.com/c2fo80 Nugalėtojui jau prizas įteiktas.
 4. Sveiki, nusprendžiau padaryti savo 2-ą giveway ir šįkart iš kitos transporto priemonės tai Tahoma. Tahoma išvaizda: Transporto priemonės informacija: Norint bandyti laimėti šį prizą, turėsite parašyti savo Vardą_Parvardę žaidime, spausti PATINKA mygtuko nebūtina, o nugalėtojas bus renkamas šiandien 22valandą.
 5. Sveiki visi, atsiprašau, kad nugalėtojo nepaskelbiau tada kada sakiau, dėl asmeninių priežaščių to padaryti negalėjau, taigi dabar paskelbsiu nugalėtoją. http://prntscr.com/c2a517Taigi sveikinu, nugalėtoju tampa Chuligan_Ltu, kai tik prisijungsiu į serverį tau Clover bus perduotas.
 6. Sveikinu, tikiuosi pinigų neištaškysi nereikalingiems dalykams
 7. Sveiki, nusprendžiau padaryti pirmą savo giveway iš nereikalingos tranporto priemonės tai Clover. Transporto Priemonės išvaizda: Transporto priemonės informacija: Taigi komentaruose turite parašyti savo Vardas_Pavardė žaidime ir pasirinkti skaičių nuo 1 iki 100. PATINKA mygtuko spausti nebūtina, bet jei jus paspausit jūsų šansai nepadidės, bei nesumažės. Laimėtoją rinksiu rytoj vakare tarp 20-22h. Nugalėtoja rinksiu per Random.org, visiems linkiu sekmės.
 8. 1.Jūsų V_P:Rudy_Fernandez 2.Kodėl norite laimėti šį automobilį:Nes noriu 3.Ar tikites laimėti:taip, ne , nežinau.
 9. „Aš Rudy_Fernandez, noriu laimėti „Infernus“ automobilį“.
 10. Nebedalyvausiu aš tavo eventuose, nes visada pas tave tas švilpa laimi, draugeliai esat... Nesveikinu.
 11. čj susikurei čia ta kitą nick, nes nenorėjai šitos mašinos atiduot, o šį eventą darei tik dėl R3p. Bereikšmiai pranešimai.
 12. 1.Jūsų tikslus V_P:Rudy_Fernandez 2.Jūsų skaičiukas nuo 0 iki 100:30 3.Kodėl norite šios mašinos ir ką veiksite su ja serveryje:Susprogdinsiu

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...