Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

"x" avatarčiki

Žygimantas

Rekomenduojamas pranešimas

Bandysiu pakurti šiokių tokių avatarų, bet dar kartą komentuodami ar tie avatarai, gražūs ar ne, visada komentuokit kokias mėgstat, arba jums yra prieinamos tematikos(avatarų), tiek man lengviau bus, tiek jūsų reikalavimus bus lengviau išpildyti, chill out, gl hf.


 


sena kolekcija, nuo rytdienos pradėsiu ieškoti tam tikrus stockus, jei žinoma parašysit apačioje<<go freepost>> inc.


 


Xe0aU2y.jpg xduL7vT.jpg JGHt2GN.jpg lyGL0C0.jpg GB5rfWm.jpg


 


qDAiG24.jpg d3Ui3aa.jpg wPA5OJs.jpg 9Hpaq4L.jpg UVOIckc.jpg


 


 


 


<<3xtenz*


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Avatarai gražūs, jei ne paslaptis, kur stockų ieškai? Užmečiau Patinka, kantrybės kuriant toliau.

visaip, kažkaip kaupias iš anksčiau, šiaip gerų tumblr yra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pora matytų yra, o tu dedi cc kokį ant avatarų?

nelabai, man pačiam asmeniškai nepatinka  :D tiesiog prie ko kas derinas, kartais blur, kartais tiesiog sharpen jei tinka, bet lb retai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rašo pats kuriau... Negražu vogti iš kitų avatarus ir pasisavinti kaip savo darytus. Bent jau 3 ir 5 avatarai iš kito serverio paiimti. Nes aš juos esu matęs neperseniausiai. Sėkmės kuriant tikrus savo avatarus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rašo pats kuriau... Negražu vogti iš kitų avatarus ir pasisavinti kaip savo darytus. Bent jau 3 ir 5 avatarai iš kito serverio paiimti. Nes aš juos esu matęs neperseniausiai. Sėkmės kuriant tikrus savo avatarus.

ką tu če heiteri *cenzūra*:D pats kūriau, gali pizdint iš čia:D sako pasisavinti, taip yra soce  ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei dvi savaites. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.