Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pofka_Srd banned Alutis_Balck

Pofka_Srd

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pofka_Srd


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Alutis_Black


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimą


• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :


 


Kaip jis bėga


 



 


Kaip begioja kiti..


 



 


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ha ha Žie db grižau iš darbo galiu paiškinti kodel tu mane užbaninai tu pagalvojai kad aš čytas :) ha ha deja aš nesu koks čytas aš naudoju legalu moda Ped.ifp  tas modas nera  čytas ir jis nepalengvina žaidimo + yra legalus Pirma kart gyvenime mane užbanino už toky dalyka Cytuoju tavo video atrodo kad begu ydomei bet tik tau taip atrodo :

pasižiek vidio koky mod naudoju aš ir suprasi ar aš čytas ar ne .. šaip nežinau kodel ta uatrodo kad aš čytas bet viska paiškina vidio jeigu reikia galiu padaryti video kaip atrodo pas mane .. :) ner ko baninti už tokius modus .. P.S jei reikia gilesnio ir paiškinanšio video atsakyk i šita mano atsakima ir ikelsiu kaip atrodo pas mane ..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ha ha Žie db grižau iš darbo galiu paiškinti kodel tu mane užbaninai tu pagalvojai kad aš čytas :) ha ha deja aš nesu koks čytas aš naudoju legalu moda Ped.ifp  tas modas nera  čytas ir jis nepalengvina žaidimo + yra legalus Pirma kart gyvenime mane užbanino už toky dalyka Cytuoju tavo video atrodo kad begu ydomei bet tik tau taip atrodo :

pasižiek vidio koky mod naudoju aš ir suprasi ar aš čytas ar ne .. šaip nežinau kodel ta uatrodo kad aš čytas bet viska paiškina vidio jeigu reikia galiu padaryti video kaip atrodo pas mane .. :) ner ko baninti už tokius modus .. P.S jei reikia gilesnio ir paiškinanšio video atsakyk i šita mano atsakima ir ikelsiu kaip atrodo pas mane ..

Na jeigu taip yra, tai ok, apie toki dalyka nesidomėjau, žinau, kad s0b turi toki kuris greičiau bėga :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

C35JmW0.png

Tai va nežinau ar šitame projecte leidžiama toks modas ar ne bet kituose Projectuose šis modas yra leidžiamas ir už juos nebaninama , bet nežinau kaip šia . Tikekimes viskas baigsis kuo gražiau be pykšiu .... P>S jei Reiks lygei toko pašio mod Parašykite man I AŽ
ir aš pasidalinsiu šiuo modu su jumis .. jei reiks galesiu atsiusti beta versija kaip matote viršujia esantis video : kalba aina apie ši video : https://www.youtube.com/watch?v=lGzK0-kOJfQ#t=197o jei beta jums nelabai galesiu demo beta imesti .. o Štai mano video su mano ped.ifp modu : https://www.youtube.com/watch?v=TbbF579uaiA

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.