Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Tiesa yra viena!

Arvydas_Torres

Rekomenduojamas pranešimas

Laba diena,

 

Galbūt po šios temos paviešinimo manęs daug kas pradės nemėgti (bent jau visa Modestas_Wolf pusė), tačiau aš be baimės jausmo galiu pasakyti, jog aš einu už savus bei laikausi savo žodžio, ir man vakar buvo labai neskanu, kuomet Deivis_Original be jokios priežąsties užblokavo Pofka_Srd, todėl nuspręndžiau sudėti taškus!

 

Apie ką ši tema? Apie žmogų kuris man tikrai bandė pakenkti man bei visiškai nekaltiems žmonėms - Modestas_Wolf. Nemėgstu daug kalbėti, bet žinokit dar labiau nemėgstu kuomet yra bandoma pakenkti man bei mano žmonėms. Žodžiu išvadas pasidarysite patys, na, o aš Jums dar noriu priminti, jog šis žmogus sakė, kad čytų neturi ir nenaudoja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=-0JN57MQXqY

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na jus ir graudus, kažkieno žodžiai man.. "tu verki dėl žaidimo" bet pažiūrėjus į jusu visą ta "šaika" verkiu ne aš, o jus. man tai vapše *cenzūra* yra tas banas tas sampas :D dėjau skersai išilgai, bet toresai... nustok nolaifint.. man jau nžn baisu pasidaro pažiūrėjus į jus.. "aš be baimės jausmo galiu pasakyti, jog aš einu už savus bei laikausi savo žodžio" čia va yra tikrai graudu kaip tu dėl kažkokio žaidimo tokius žodžius sakai :D susimastykit jus visi dėl to sampo :D mažiau nolaifinkit tik tiek galiu jum pasakyt :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na jus ir graudus, kažkieno žodžiai man.. "tu verki dėl žaidimo" bet pažiūrėjus į jusu visą ta "šaika" verkiu ne aš, o jus. man tai vapše *cenzūra* yra tas banas tas sampas :D dėjau skersai išilgai, bet toresai... nustok nolaifint.. man jau nžn baisu pasidaro pažiūrėjus į jus.. "aš be baimės jausmo galiu pasakyti, jog aš einu už savus bei laikausi savo žodžio" čia va yra tikrai graudu kaip tu dėl kažkokio žaidimo tokius žodžius sakai :D susimastykit jus visi dėl to sampo :D mažiau nolaifinkit tik tiek galiu jum pasakyt :D

Pratarė žodžius tas kuris dėl greenside nemiega ir į šule neina..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na jus ir graudus, kažkieno žodžiai man.. "tu verki dėl žaidimo" bet pažiūrėjus į jusu visą ta "šaika" verkiu ne aš, o jus. man tai vapše *cenzūra* yra tas banas tas sampas :D dėjau skersai išilgai, bet toresai... nustok nolaifint.. man jau nžn baisu pasidaro pažiūrėjus į jus.. "aš be baimės jausmo galiu pasakyti, jog aš einu už savus bei laikausi savo žodžio" čia va yra tikrai graudu kaip tu dėl kažkokio žaidimo tokius žodžius sakai :D susimastykit jus visi dėl to sampo :D mažiau nolaifinkit tik tiek galiu jum pasakyt :D

:D :d :D Tu geriau į lauką išeik, nes visa laiką sėdi ir sėdi čia :D  Sako čia tik žaidimas, o tu jame sėdi net nežinau kiek mokykla net pamiršai :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D :D :D Tu geriau į lauką išeik, nes visa laiką sėdi ir sėdi čia :D  Sako čia tik žaidimas, o tu jame sėdi net nežinau kiek mokykla net pamiršai :D

labai dažnai mane matai ane db ? :D pirmas dienas taip sededavau :D nes sirgau ir nuo sules atleistas buvau :D juokingi esat, as sirgau sedejau, o jus nesergat nolaifinat ir dar i sules neinat

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pratarė žodžius tas kuris dėl greenside nemiega ir į šule neina..

as nemiegu ir i sule neinu ? o tu nuo sules atleistas eitum miegot anksti ? :D as tai ne, buvau atleistas nueidavau miegot velai, bet paziurek kiek db sedziu, ir pasakyk kas nolaifina, jei tu daugiau uz mane sedi durneli 

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

(Doublepost)

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Eik tu Wolfai juokdary nuo pat starto per naktis nemiegojai nemeluok kad nenolaifini , tiek esi *cenzūra* tiek verksnys bei žmogus kuris drysta stumti už akių ir tą ką sako meluoti ... Juokini na ir tau čia nevieta esi *cenzūra*inamas ir sedėsi už dū** , sėkmės . [Juokdarys].

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krč, galiu tik pasakyti, kad jūs prarade galvas, nuo to sampo, galvojat kaip tik eit žaisti, praleidinėjat pamokas, ir pnš.Nesuprantu jūs,galvojat kad sampas padės gyvenime?Kaip pradėsit dirbti,ir pamatysit, kaip sunku yra.Geriau mokykis,ir gauti kažką, o ne žaisti ir pamatyti tik viena - kaip greičiau mokykloj laiką prastumti.
Trumpiau - mažiau sedėk prie, pc ir susirupink gyvenimų.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš asmeniškai neinu nei už vieną pusę, bet nesuprantu kad čia reikia "stumt" ir varyt ant kitų? Kiek kas gali arba kiek kas nori, tas tiek ir sėdi? Kas per nusistatymas sampe yra kištis į kitų gyvenimus...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks skirtumas ta data ir laikas...?  Nickas ir vieta puikiai matosi. Šis video ir užblokavimas yra du skirtingi dalykai. Aš tiesiog norėjau parodyti tai ką jis pats neigią, t.y. kad jis yra čyteris, ir dar kitus drįsta vadinti čyteriais ir noliferiais nors jis pats toks yra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks skirtumas ta data ir laikas...?  Nickas ir vieta puikiai matosi. Šis video ir užblokavimas yra du skirtingi dalykai. Aš tiesiog norėjau parodyti tai ką jis pats neigią, t.y. kad jis yra čyteris, ir dar kitus drįsta vadinti čyteriais ir noliferiais nors jis pats toks yra.

kam apie nolifinima pasneket kam patylet :D paziurek kiek as kie tu sedi... mhm.. idomu kas daugiau :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką jūs čia šnekat, kas nori tas mokosi, dirba vėliau, o kas nenori tegu sėdi ant tėvų sprando ir į šūlę neina, nei vienam neturėtų rūpėt, vienas dalykas tik tas, kad aiškiai matosi, jog naudoja čytus, bet kalba kitur nusukta, kas ein į šūle.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.