Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Explosive_Speed

Pegas

Rekomenduojamas pranešimas

Viskas prasidejo ,Prie masinu salono. Sutikau Explosvie_Speed. Ir as jam pasiuliau kauliuka is 15k Jis sutiko ir laimejau, po kokiu 20minuciu is jo laimejau 100k. Tada atejo tarpininkas geras tarpininkas ir zaidem toiau .Laimejau puse milijono ir as nebenorejau zaisti , bet Explosive_Speed manes isprase , kad zaisiau as jam sakiau , kad jis neturi pinigu jis mane sake kad pinigus turi namie priejom prie jo mano ir jis Pasikviete savo turbut drauga Karolis_Divu Jis sake ,kad bus tarpininkas as patikejau sake ,kad Explosive_Speed dave pinigus as JO draugui daviau puse milijona ir ABU Dingo. 

 

 

Narys gauna įspėjimą už:
• Draudžiama kurti naują temą nesilaikant forumo numatytų taisyklių (anketos šablonas ir pan.);
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Karoli, SMAGU KURTIS KITUS NICKUS IR SMEIZTI MANE? Manau tau tai malonumas.... kiek dar fake temu sulaukt turesiu ??? sakei smeisi smeisi mane kol rcona gausiu.... ts dar recordinau tei va :/ as sakau bandau taisytis o tu ir vel pradedi kad as apgaudineju ramiai jau savaite zaidziu bandau taisytis padedu naujokams o tu be irodymu su savo litanika smeizi mane nu ne kazka :/ ne kazka karoliuk.. jei cia tavo kozeriai tai kzn.......
 
Beja... : http://greenside.lt/index.php?/topic/29015-apie-kauliuko-žaidimą-su-tarpininku-ir-apie-pasiekimus/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.