Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Deivis / Avatarai

Tomas_Gokusan

Rekomenduojamas pranešimas

Nu nezinau nezinau mano nuomone man nelabai patiko iti avatarai gal 1 ar 2normalus yra

O kokie tavo avatarai? Aš neesu profas, beje gali pradėti mokintis gražiau rašyti ir taisyklingiau, berašti... :/ Kitą kartą nerašyk taip negražiai į mano temas ... :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražus tik man didys nepatinka, kaip pirmi avatarai tai gražus. Mokinkis ilgesnius nežinau koks ten dydis.

Ačiū už pastabas, dėk LIKE ir kursiu mažesnius . :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Na man ne tiek jau labai ir patiko,na bet gal puse velnio,ir tikrai jie yra visi tavo nes tą su akimi drakono ar kokio ten gyvio tai mačiau kitame projekte įkelta.

 

Mantai, tai tu palauk, aš kaikuriuos tai esu tikrai senokai sukūręs, esu pasidalinęs LM* projekte, kuriuos esu sukūręs, o dabar kaikurie tai nauji. :)

Asmeniškai man nelabai patiko,sėkmės tobulėjant,tai tik mano nuomonė.

 Ačiū, nu kam patiko, kam ne... ;D

 

Dydį didesnį daryk ne mažesni :D Bei kai kuriuose avataruose per šviesu arba per tamsu.

 

Man tik tokio dydžio patinka, arba mažesni, ok, padarysiu šviesesnius arba tamsesnius. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O kokie tavo avatarai? Aš neesu profas, beje gali pradėti mokintis gražiau rašyti ir taisyklingiau, berašti... :/ Kitą kartą nerašyk taip negražiai į mano temas ... :D

Aš tai pat nieko nemokų su tai avatarais daryti vakar tik pradėjau kažką, beto čia rašiau per telefoną todėl taip lėvai parašiau nes klavetūrą mažytė labai ir mažas telefonas tai va mokslinčiau  B)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Avatarai šiaip gražūs, bet nemanau, kad 3 dienas daryta.. Manau per keletas minučių.

Nu aš norėjau pasakyti, kad prieš 3 dienas pradėjau iš viso daryti... Dabar dar po biški kuriu jų daugiau, geresni gausis. Dėkui. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.