Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5]3 naujos įdėjos

Kornelijus_Webas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Webas_Tube

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi pradėsiu nuo vienos paprastos įdėjos. Reiktu padaryti, jog civiliai, gaujiniai ir visi kas gali vartoti narkotikus, galėtų juos vartoti tik kas kokį 10-20 sekundžių. Kadangi pvž kai dirbi policijoje ir bandai kokį gaujinį nušaut, jis gali vartot narkotikus ir tokiu būdu nespėsi jo nužudyti, kadangi, nėra pakankamas laiko tarpas.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų šioks toks balansas tarp gaujinių ir pd.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Webas_Tube

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi, turiu pasiūlymą pd darbui. Bent jau man, dirbant policijos darbą dažnai nutinka taip, jog pamatau ieškomą žmogų, kai prie jo pribėgu, nespėju jo surakint ir jį nusikelia administratorius. Todėl, jeigu įmanoma, būtų gerai, kad žaidėjų negalėtų atsiteleportuoti administatoriai, jeigu per kažkokį atstumą stovi pd. Labai nesinoriu išsiplėsti, kadangi manau tai sunkiai įgyvendinama, tačiau, jei pavyktų, papasakočiau viską až.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Sunkiau būtų pabėgti nuo pd.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Webas_Tube

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi, turiu dar vieną pasiūlymą pd darbui. Jeigu žaidėjas yra sekamas policijos pareigūno su komanda /sekti ir žaidėjas atsijungia, žaidėjas automatiškai nuo sistemos gautų Lbaną už relog. Aišku, su šituo dalyku prasidės skundai forumuose, aš nemačiau, kad mane seka ir t.t. Todėl, galėtumet padaryti, kad žaidėjams parodytų tokį pat tekstą kaip ir bandant policijos pareigūnui paspausti h prie žaidėjo transporto. Ta prasme, kad žaidėjui išmestų tekstą tokio pat šrifto,dydžio ir spalvų, tik, kad būtų parašyta ,,Jumis pradėjo sekti pareigūnas [V_P]" ir jeigu tilptų, apačioje reiktų parašyti smulkiau ,,Jeigu atsijungsite galite gauti lban". Aišku, jeigu viską pavyktų sutalpint, reiktu prailgint laiką, kad žaidėjai spėtų perskaityti.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Kažkiek išeis apsisaugoti nuo relog'erių

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi Narkotikus ir taip kas 10 sec vartot galima :DDDD Tu biški i gaujas nueik mentas ;)) ir visi is paskos raso gera ideja :)))) Aš galesiu jum narku parduot patestinsit , nes matau dabar kažkokie atsilupe ;))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tai kad narkus kas 10sec galim pūsti, kas tau dar netinka 

 

 

Taigi Narkotikus ir taip kas 10 sec vartot galima :DDDD Tu biški i gaujas nueik mentas ;)) ir visi is paskos raso gera ideja :)))) Aš galesiu jum narku parduot patestinsit , nes matau dabar kažkokie atsilupe ;))

 

 

Matosi žmogus pd vergas, kad net gaujinis nėra buvęs ir rašo apie kažkoki 20 sec nors nark galima pūst kas 10 sec.

 

George, esu buvęs gaujoje, tiesiog, padariau klaidą, norėjau parašyti, kad būtų padidintas laukimas iki vėl kol galėsi vartot, nes laiko tarpas yra per mažas. Ir beje, pagal tavo logiką, jeigu man patinka koks darbas, tai aš jau to darbo vergas skaitausi?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už,tik su antra idėja vietoj kad nusitelinti butu negalima kai yra policininkas prie tavęs bet geriau butu mano manymu kad administratoriai negalietu tellint žmoniu jeigu jie su star :).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.