Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Alone_Ganja

Easy_Snow

Rekomenduojamas pranešimas

1) Jūsų Vardas_Pavardė: Easy_Snow


2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė: Alone_Ganja 


3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas: 2016-07-26 laikas 12:11 aš Nurejau duoti pinigus Gvidas_Drifteris bet daviau Alone_Ganja sumaišiau id tai prašau jei galima gražinkit 150k jei sumaišiau id tai negražina pinigus gaila man tokiu žmoniu tik reputacija sugadino sau žmogus joks tarpininkas ne gali buti pranešu kad žmones netyketu jam


4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga)b162686d586b8bb6787da4d057cd1137646.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu ką galiu pasakyt lošėm kauliuką iš stambiu sūmu su juo matosi net ss kai rašo :D Gvidas_D buvo tarpininkas kadangi kauliukas draudžiamas iš dideliu sūmu tai niekas tau negražins tu euru kaip ir man negražino, jeigu man davei tj ir turėsiu neprivalau tau gražint bus pamoka kad kita kart žinotum jog tai draudžiama :)

 

 

pats žaidi kauliuka iš daugiau pinigu čia  1 visu 2 pinigus daviau tai gali gražinti jei butum normalus gražintum o ne zapadlistas tiesok gaila man tokiu žmoniu nera ka pasakyti aišku čia ne daug bet kad žmones žinuotu kad pastikejima jam neturetu

Aš iš žmoniu neprašau pinigu bet jeigu duoda (ypač kauliuko lošėjas) paimu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pats žaidi kauliuka iš daugiau pinigu čia  1 visu 2 pinigus daviau tai gali gražinti jei butum normalus gražintum o ne zapadlistas tiesok gaila man tokiu žmoniu nera ka pasakyti aišku čia ne daug bet kad žmones žinuotu kad pastikejima jam neturetu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

va rcon jam krv apgavo vaikas krv springsi kraujais

Nieko neapgavau žmogau jis 6m prakniso ir nėra skirtumo kur tie 150k atsidūrė dabar nes ar taip ar taip prasilošęs būtų /kauliukas. Šitas veikėjas (Easy_Snow) sustot nemoka tuom įsitikinau pats šendiena siūlau nebelošti tau vpš to kauliuko nes nervus tik gadinies..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

dauguma žmoniu suklysta su id ir ne tam duoda bet gražina žmones o šitas žmogus jau apgaudina nzn kiek kartu ir ne pirma nors ir tarpininkas is butu pinigus niekas ne gautu iš jo nes iš negražintu tu pinigu 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

dauguma žmoniu suklysta su id ir ne tam duoda bet gražina žmones o šitas žmogus jau apgaudina nzn kiek kartu ir ne pirma nors ir tarpininkas is butu pinigus niekas ne gautu iš jo nes iš negražintu tu pinigu 

  :D :D sakai ne pirma kartą ? numesi gal nuotrauku ar kitu įrodymu? kažką apgavau? nixuja.. prašiau euru? nixuja.. lošei kaulą? lošei.. ir gali nebepasakot čia pamoka bus tau kad kaulo nebeloštum nes degradavęs galūtinai jau..

P.S mačiau kažkada verslą nup*sai irgi kaulą lošdamas tai čia karma tau pats eurus atidavei kurie buvo skirti kauliuko tarpininkui :D

 

P.S.S jeigu nori susisiek žaidime duosiu sabre ir 50k daugiau nk neturiu arba tektu palaukt kol uždirbčiau.. nors to daryti net neprivalau...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

visus pirma tu žaidi kauliuka iš 500k 600k prie ko čia iš dideliu sumu atsigauk nuo sampo išeik i lauka žmogau tiesok pranešu kad Alone_Ganja nera patikimas žmogus by kaip tarpininkas nors ir draugas butu jis gali apgauti laikina buna draugiste del sampo valiutos is viska gali padaryti 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

visus pirma tu žaidi kauliuka iš 500k 600k prie ko čia iš dideliu sumu atsigauk nuo sampo išeik i lauka žmogau tiesok pranešu kad Alone_Ganja nera patikimas žmogus by kaip tarpininkas nors ir draugas butu jis gali apgauti laikina buna draugiste del sampo valiutos is viska gali padaryti 

Žmogau aš pirmą ir paskutini kartą su tavim reikalu turiu ka tu čia dabar kliedi? tau susisuko smegenys nuo to kaulo ar kas atsitiko? jeigu pralaimėjei 6m tai ant manęs išsiliet nereikia aš tau siūlau dar kažką... Sakai aš nepatikimas kaip tarpininkas? :D :D o aš kažkada toks buvau? ką dar išsigalvosi? sakai draugą apgautučiau dėl euru? paklausk Pasha_Dotexe kaip vakar daviau euru jam ant baldu nes mldc bahūram negaila o jei verksi ir išsigalvosi nesamones tai nieko nepasieksi..

 

 

sakai ant baldu  :D tai taip nes is yra tavo draugas laikinas bus laikas kad tu ir ji apgausi  :) jei tu neteisus žmogus nesi ka iš taves tiketis galima  :)

Bet tu žiaurus esi pats nesenei verslą iš čiuvo pavogei dar kažką ban drysti sakyt? ar aš apvogiau tave? nuscaminau tuos eurus? praknisai kaule bet ikrites i šulinį vėl lipi atgal o čia jau pačiam reikia tvarkytis niekas nepadės.. Siūliau sabre ir euru bet ponui nereikia gi vistiek praknisi viską kauliuke.. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sakai ant baldu :D tai taip nes is yra tavo draugas laikinas bus laikas kad tu ir ji apgausi :) jei tu neteisus žmogus nesi ka iš taves tiketis galima :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.