Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Gal jau keiskit šitą neaiškų padarą?

Edvis_Srekas

Rekomenduojamas pranešimas

Vaikai vaikai ar jus vapšie kada nors nustosit verkti ar nemokat enter paspaudinet ir išmest aš nesuprantu kas jus per lavonai meta kur viena surenos nari kill nužudo nu gerai nužudei ir viskas o dabar reikia girtis ir det foto jei aš pradečiau gaudyt ir daryt fotkes kaip krentat tai forumas palūžtu antra skelbetes kad labai jau daug grobimu padarot vapšie jus tokie maušai kad negaliu aš vienas visus pastatus pajimčiau žinai del ko? nes online max 3 pd ir net tie nevaro atgrobinet taigi šrekai jei nori verst tai ppk rašyk o jei toki afigiena vaidini tai gal einam prasimest? būdamas civilis su rankom daugiau padarau nei tu o dabar ant to lyderio šokinieji maniau normalus esi ne pasirodo kad kaimo triohala galiu tiesiai švesiai pasakyt marko tokiu vaiku kurie ant profilio su paint nupieštu ft nerenka į lydus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ironiška, kad 16-metis, vyresnius už save vadina vaikais, nors tu teisus, visi mes savo tėvų vaikai :). Nė vienos foto šitoj temoj nemačiau, kaip kažkas nušovė vieną pacuką iš jūsų gaujos ir įkėlė, nušviesk mane šitoj vietoj jei gali. Jei paimtum vienas, nekalbėtum, o parodytum, nes dar nė karto nemačiau tavęs vieno grobiant kažką [ir vėl degi šitoj vietoj]. Visų pirma kaip matai, tema yra skiltyje "Kita", tad tai nėra papeikimas ir nieko nebandau versti [vėl degi šitoj vietoj]. Darbais, o ne žodžiais įrodyk savo paskutinį parašytą sakinį. Normalus esu, bet tik ne tau, nes tavo draugeliui tiesos į akis parašiau, tai kaip tu jo neginsi :). O dėl lydo, nemanau, kad kažkas žiūri į forumo avatarus, o ir mano anketa buvo nepilnai užpildyta į Nortenos lyderius, tad eilinį kartą sudegei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

žiuriu vis neykertat matau yra naujienu kurios tikrai džiugina dabar bus toks dalykas kuris neleis žaidejam eit į srw su čytais galesit aiškintis srw o ne forume taip pat kaip gi veiksmas be manes laukiame šio antičyto :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D sakai tu už mane viresnis *cenzūra*uja aš iš vien ft galiu pasakyti kad tau tik 12m vapšie vaikas esi *cenzūra* man vienam laikyti pastata jei jus *cenzūra* nuo 1 pd 15 *cenzūra*iu ginates nesuprantu tai *cenzūra* čia ta tema jei taip verki kai ateis antičytas tada pažiuresiu kaip tu ji apeisi kai viska ištrinti patikek vaikeli aš tave lauksiu!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D sakai tu už mane viresnis *cenzūra*uja aš iš vien ft galiu pasakyti kad tau tik 12m vapšie vaikas esi *cenzūra* man vienam laikyti pastata jei jus *cenzūra* nuo 1 pd 15 *cenzūra*iu ginates nesuprantu tai *cenzūra* čia ta tema jei taip verki kai ateis antičytas tada pažiuresiu kaip tu ji apeisi kai viska ištrinti patikek vaikeli aš tave lauksiu!

Atvirai, tavo stilius tragiškas ir beveik nieko nesupratau ką parašei, bet jei nori žinot, nieko nenaudoju, taip kad ir vėl degi.

 

Edit:

Kadangi labai apmaudu atsakinėt į tavo beviltiškas mintis, tiesiog praleisiu tavo netikusius pranešimus pro akis, geros nakties. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu galvoji aš patikesiu kad nortenos neturi čytu turbut ten jau kaip turgus aimu bet dar pažiuresim kai įkels pažiuresiu kaip tu mano stiliu įvertinsi kai busi privalges surenu kulku na gerai baigiam reik eit megot jei žinai žmones miega naktimis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu galvoji aš patikesiu kad nortenos neturi čytu turbut ten jau kaip turgus aimu bet dar pažiuresim kai įkels pažiuresiu kaip tu mano stiliu įvertinsi kai busi privalges surenu kulku na gerai baigiam reik eit megot jei žinai žmones miega naktimis

O aš pažiūrėsiu, ką jūs padarysit su savo bulvitų armija, kurie dar ir aimų nebegalės naudot :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O aš pažiūrėsiu, ką jūs padarysit su savo bulvitų armija, kurie dar ir aimų nebegalės naudot :D

aš pažiuresiu kai negalesi sobo naudot ir buši š vietoj ka tada darysi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

aš pažiuresiu kai negalesi sobo naudot ir buši š vietoj ka tada darysi

Tu sakai - tu žinai ;D Pažiūrėsim, kas čia š vietoj bus, nors, jau ir dabar esi, nes jei po kiekvieno nepaėjusio veiksmo verkdavai kelias dienas tai... Geriau patylėtum, o ne bandytum čia kažką įrodyt forume... Niekada nepripažysti, kad yra geresnių už tave ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu sakai - tu žinai ;D Pažiūrėsim, kas čia š vietoj bus, nors, jau ir dabar esi, nes jei po kiekvieno nepaėjusio veiksmo verkdavai kelias dienas tai... Geriau patylėtum, o ne bandytum čia kažką įrodyt forume... Niekada nepripažysti, kad yra geresnių už tave ;)

Pažėsim ar tu pripažinsit, kad yra geresnių už tave, dabar nieko ,,Surenos'' nelaimi, kadangi pas jus aimeriai susirinkę.... :) Bent sąžiningai botai kovotut, ne *cenzūra*, reikia, kaip kokiam*cenzūra*ui aimint ir sakyt: ,,Moku gerai aš šaudyt''... Fucking logic... Kiek žinau pirmadienį vyks atranka į ,,Surenos'' gaują, manau pasipildys jų komanda geresniais šauliais, aišku jus, jei įveiks, jūs apsiverksit ir šūkausit ,,Aimai'', nes nemokat pripažint, ačiū, kad skaitėt, viso gero :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai,pradedam.

Kaip žinai Deivys atbuvo lyderio poste 1 mėnesį su juo kartu ir aš,per tą laikotarpį mūsų gauja atlaikė 2 GSPD direktorių spaudimus,kurie tikrai mums trugdė parsivežti tų paketų iš vagono,kadangi prie Irmanto iš tiesų nelabai ką ir paimsi,taktikos iš tiesų buvo tobulos.Taip pat atlaikėm 3 Nortenų lyderius ir jų komandas,kurie čytino,boomino mūsų fūras,kai męs prasiveždavom paketų.Taip pat ir kenkė,turėjo daug masės,nes priiminėjo žmonęs už kreditus.Mes ir juos atlaikėm.Dabar kai ateinat jūs,mes esam prasigądine visus *cenzūra*us paketus,nes kaip ir matot per mėnesį mums veiksmo buvo daugiau,nei tu kada pamatysi.Atėjot čia,pradėjot su aimas kapotis,daugelis iš jūsų prisigavo,gavot banus.Pripažystu ir iš mūsų buvo keletas čyterių,getinotės prie sandelio kartu su dabartine GSPD komanda ir tiesiog kiekviena karta rašinėjot į tą vip chat'ą kokie mes lapai,kai prapisdavot tada jau mes budavom masė ir čyteriai,atmazindavot dėl kiekvieno kart,kai mes prasiveždavom.Mes išmetėm visus kurie tik truputi matėsi,jog čytina ir daug kartų buvo prigauti.Surinkom jau normalia komandą ir važiavom į tą vakaro veiksmą,2 fūras prasivežėt,nes pabėgot,visus kitus veiksmus mes pasiimėm.Kitą dieną išėjo daug tokių pasišaudančių pas jus,nes pamatė,kad mes truputi pralaimim.Todėl aš ir nekenčiu tokiu *cenzūra*astų,kurie tik pamato,kad kažkas gerai ir iškart išeina iš gaujos.Pazoras tokiem muchamoram.Atrinkom viską ką galėjom atrinkt geriausia,mūsų liko vos 15 jai ne mažiau,į veiksmus ateinam 10,jūsų būna 18,mes jus vistiek prašaudom,bet kaip ir visada jūs prisiemę narkų,todėl ir nemirštat.Kaikuriuos iš jūsų tik narkai ir saugo.Deivis ir pats truputi nervinasi,nes jūs,kaip ir matot jūs dažnai per paketus prisičytinat ir parsivežat daugiau paketų nei mes.Bet žinokit,kad Deivis nepasiduos ir mes vistiek stengsimės,aš čia būsiu iki galo. Iki :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Niekas gėdos nedaro galbūt tu darai kurdamas tokias temas.Kaip lyderis jis visai geras,bet jo komanda ne kažką.Per atrankas ateina pas jį naujokai kadangi į Nortenos sueina senbuviai arba turintis kažkokios patirties gaujoje.Palyginant abidvi gaujas manau ,kad Surenos gauja yra geresne vien dėl to ,kad ten yra komandinis darbas ,o  ne vienas šoka ant 5 ir taip miršta.Taipogi jis atlaikė 3 Nortenų lyderių , 1 GSPD direktoriaus spaudimus ir padare daugiau nei tu kada nors būdamas  gaujoje padarysi.Noriu pasakyt ,kad po launcherio pažiūrėsim kuris kuri "daužys" ir nebekurkit bereikalingu temų koks lyderis yra blogas.Tam yra papeikimai turi nusiskundimu ten ir verkit dėl jo padarytu klaidu....Tema užrakinsi nes puse komentaru yra beviltiški.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.