Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Dwayne_Cortez

Madd_Dogg

Rekomenduojamas pranešimas

Jei Jumis apgavo, naudokite šį šabloną:


 


1) Jūsų Vardas_Pavardė: Madd_Dogg


2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė: Dwayne_Cortez


3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas: 2016-07-29, 20:10:38.


4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga): Žmogelis pardavinėjo "Sabre" už 27000€, parašiau kad pirksiu iš jo. Tada jis pridėjo dar 1000€, nes ale noss yra, tai išviso turėjo siūlyti už 28000€. Okey, atrodo viskas iki čia normaliai. Tada jis man pasiūlė pirkti už 28000€(kiek ir turėjo), tačiau aš klaidingai suvedžiau kodą. Tada jam liko 4 min. iki sekančio pasiūlymo, todėl pasiūliau jam padaryti rr. Okey, jis atsijungė, prisijungė, pasiūlė vėl pirkti, nupirkau. Iš laimės net trinti rankomis pradėjo(kažkaip šįkarta nepatikrinau salygų) ir... Pasirodo, pardavė už 38000€. Parašiau jam į /sms gražiai, kad grąžink 10k €, nes klaidingai pardavei, tačiau žmogelis mane ignoravo. 


 


Įrodymai: e79f9beefe10f6f84c2aa8ec2aaa2d6151.png


 


P.S. Grąžinsi 10k €, ištrinsiu temą ir užmiršiu, kad tai buvo. 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sakai apgavau? :D tau išmeta lentelę su visa informacija apie mašina ir kokios kainos aš noriu, aš tau pasiūliau už 38k ir tau pačiam rodė šitą suma jai suma netenkino reikėjo nesutikti... ne mano bėdos tai horizonte nesigaudai. Be to Rokai jai nori tikrink logus nieko man jis nerašė apie tai, kad jam gražinčiau pinigus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sakai apgavau? :D tau išmeta lentelę su visa informacija apie mašina ir kokios kainos aš noriu, aš tau pasiūliau už 38k ir tau pačiam rodė šitą suma jai suma netenkino reikėjo nesutikti... ne mano bėdos tai horizonte nesigaudai. Be to Rokai jai nori tikrink logus nieko man jis nerašė apie tai, kad jam gražinčiau pinigus.

 

Buvo tartasi 28k, tai kam reikėjo siūlyti 38k? Gudriai sužaista su atidumu. Kaip sakoma, iš klaidų mokomasi. O jeigu metaforų nesupranti(akivaizdžių), tai bėda, bėda...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvo tartasi 28k, tai kam reikėjo siūlyti 38k? Gudriai sužaista su atidumu. Kaip sakoma, iš klaidų mokomasi. O jeigu metaforų nesupranti(akivaizdžių), tai bėda, bėda...

Mažiau verk jai pats neapsižiūri tai jau ne mano bėdos. Kaip ir sakai iš klaidų mokomasi :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.