Madd_Dogg

Narys

Madd_Dogg

Narys
 • ID

  822
 • Turinio skaičius

  172
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  15

Madd_Dogg paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 29 2017

Madd_Dogg turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

9.912 profilio peržiūros
 1. Madd_Dogg

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo paraiška (atsistatydinantysis direktorius privalo informuoti DP dėl ketinimo atsistatytinti prieš parašant šią anketą, arba iškart parašius ir nurodžius adresą į atsistatydinimo anketos į DP forumo žinutę arba skype asmeniškai). 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Madd_Dogg 2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: MontGomery klinikų generalinis direktorius. 3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 55 dienas. 4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Pasitraukiu ne dėl motyvacijos stokos, bet dėl dviejų kitų priežasčių: 1)Laiko trūkumas 2)Nenoriu užsistovėti ties vienomis pareigomis, nes tada gaunasi degradavimas. 2 mėnesių pakanka medikų direktoriaus kadencijai, tad laikas pasireikšti naujiems veidams, su naujomis vizijomis. Žodžiu, galutinis žodis - kiekviena firma gali būti unikali, išsiskirianti iš kitų savo sistemomis, tik reik nepatingėti direktoriams pasukti galvą. Nekyla minčių? Domėkitės viskuo, pradedant nuo literatūros, pabaigiant medicina ir pamatysite, kokių įdomių minčių pas jus gali pradėti rastis P.S. Širdingai dėkoju Forever'Young, Dave'Destiny(geriausiam darbuotojui) ir visam likusiam medikų kolektyvui.
 2. Atnaujinimai medikuose.
  1. Nuo šiol medikai galės savo uždirbtus vaistus eksportuoti į užsienį, kur rinkos kaina yra žymiai didesnė. Jeigu krovinys su vaistais sėkmingai pasieks tikslą, medikai uždirbs daug žalių(tačiau yra rizika, jog krovinys bus apiplėštas). P.S. Kas turės per daug švirkštų, taip pat turės galimybę juos parduoti(tik eksportuojant).
  P.S.S. Atsiras tokių vaistų, iš kurių bus galima užsidirbti tik iš eksporto. 
  2. Sumažintos Diazepamo, Ketorolako vaistų kainos.
  3. Nuo šiol reikės atgaivinti ne 15, o 10 žmonių norint gauti Ketorolako ar Diazepamo.
  4.  NAUJAS VAISTAS??? Tikrai taip, greitu metu medikai pradės gaminti medicininį spiritą, kuris turės unikalią savybę ;)) 

 3. Sekanti atranka į medikus rugpjūčio 21 dieną 18H žaidime.  

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 daugiau
  2. Ema_And

   Ema_And

   Kodėl atrankos nevyksta forume? 

  3. Madd_Dogg

   Madd_Dogg

   Mums yra lengviau atsirinkti žmones, su kuriais turime tiesioginį kontaktą. Dauguma atrankos dalyvių bendrauja per TeamSpeak, todėl mes matome ir girdime, kas tai per vienas. Vien jau balso intonacija, pokalbis su žmogumi gali daug ką pasakyti. 

  4. TnTom

   TnTom

   aš ten laukiu kol tu duris atidarysi

    

 4. Madd_Dogg

  Dėl nekilnojamo turto (verslai ir namai),

  Verslų ir prabangių vilų laikymas nežaidžiant serveryje man labai primena situaciją, kai žmonės Lietuvoje, miesto centre ar senamiestyje turi aptriušiusį statinį, kurį laiko tik tam, kad laikyti, nors nesvarbu, jog savo pastatu gadina miesto vaizdą. Panaši situacija gaunasi ir pas mus - laiko nuosavą turtą tik tam, kad laikyti, o tuo jie mums trukdo žaisti padoriai. Suprantu, kad nuosavas turtas yra NUOSAVYBĖ, kurios nevalia liesti, tačiau kai tuom yra piktnaudžiaujama, privalome imtis atitinkamų priemonių. Aš esu UŽ nuosavo turto konfiskavimą, jei vartotojas nebežaidžia mūsų serveryje. Tuo pačiu noriu pritarti vieno iš forumo vartotojo pasiūlytai idėjai: 1)Padaryti sistemą, kuri leistų visiškai užsišaldyti savo turtą tam tikram laikotarpiui, su ribotomom galimybėm naudotis šia funkcija. Svarbu paminėti ir tai, jog reikia nepamiršti KAIP padaryti, kad vartotojas negalėtų apeiti sistemos ribojimo užsišaldant turtą.
 5. 1 mėnesio direktoriaus proga skelbiame akciją šiandienai iki 20H

   

 6. Paskelbta analizė į medikus. Pritaikyta nauja atrankų metodika: sudaryta vertinimo skalė pagal taškus. Toks atrankos būdas man pasirodė gan efektyvus, o svarbiausia - greitas. 

   

   

 7. Noriu patekt i atranka :D

   

  1. Tankistas Benas

   Tankistas Benas

   Rašymas būsenose nepridės pliusų prie patekimo į darbą 

  2. Tiesiog_Robertas

   Tiesiog_Robertas

   negadink vaizdo tankai.

  3. Billy_Jack
 8. Prasideda atranka į medikus. Laukiami visi!

   

 9. Rugpjūčio 14 diena bus skelbiama atranka į medikus forume. Detalesnė informacija Darbo biržoje. 

 10. Kadangi vaistų išradinėjimas žaidime buvo nutraukas, tęsiame veiklą kitokiu būdu! 

   

 11. [Naujienos klinikose]

  Perkurta apdovanojimų sistema. Nuo šiol D,Mendelejevo premiją gaus geriausiai pasirodę kvalifikacijose.

  -Nebebus archyvuojamos senų darbuotojų bylos - nuspręsta, jog tai nereikalinga.

  -Nuo šiol į zonos grobimus galės vykti ir paprasti gydytojai, jei nebus reanimobilio darbuotojų.

  -Jeigu darbuotojai per 30sek.(seniau per 1min.)nepriims iškvietimo, visas kolektyvas gaus įspėjimus. 

  -Medikai reklamuoti darbą privalės padoriu tekstu, neteršiant medikų vardo. 

  -Nebebus išradinėjami vaistai, susiburiant visiems medikams kartu(idėja nepasiteino, sunkiai suvokiama)

  Redaguota Madd_Dogg
  1. Rodyti senesnius komentarus  2 daugiau
  2. Marko_Escobar

   Marko_Escobar

   Gaila jog nebus išradinėjami nauji vaistai. Man tai patiko ir atrodė unikaliai. O sunkiai suprantama sistema tik tiems darbuotojams kurie tingi patys skaityti ir laukia kas per ts balsu per ausį įkruš (o tokių firmoje mačiau ir pats). Gaila jog tai sudaro mūsų žaidėjų daugumą. 

  3. Get_Paid

   Get_Paid

   Tai nauji vaistai bus tiesiog įkeliami į vaistų temą ? :/

  4. Jack_Torreto
 12. Šeštadienį 15h atranka į medikus žaidime. 

   

 13. Madd_Dogg

  Įrašai į NDS+GS

  Anketos šablonas pildančiajam:-Mano V_P ir pareigos: Madd_Dogg-Kaltinamojo asmens V_P: Jason_Martini ir Edga_Real-NDS / Medinis / Akmeninis: -Kaltinamojo asmens prasižengimai: Atliko šiurkštų pažeidimą: buggino darbo statistikos rodiklius. -Nusižengimų įrodymai: http://imgur.com/a/haGjV On 03/08/2017, at 17:06, Aivaras wrote: > [2017/08/03 01:48:40] [kill] Edga_Real killed Jason_Martini [2017/08/03 01:49:05] [kill] Jason_Martini killed Edga_Real Desert Eagle [2017/08/03 01:49:28] [kill] Edga_Real killed Jason_Martini Desert Eagle [2017/08/03 01:49:54] [kill] Jason_Martini killed Edga_Real Desert Eagle [2017/08/03 01:50:18] [kill] Edga_Real killed Jason_Martini [2017/08/03 01:50:48] [kill] Jason_Martini killed Edga_Real [2017/08/03 01:51:16] [kill] Edga_Real killed Jason_Martini Desert Eagle [2017/08/03 01:51:38] [kill] Jason_Martini killed Edga_Real Desert Eagle [2017/08/03 01:52:05] [kill] Edga_Real killed Jason_Martini Desert Eagle [2017/08/03 01:52:24] [kill] Jason_Martini killed Edga_Real Desert Eagle [2017/08/03 01:52:58] [kill] Edga_Real killed Jason_Martini
 14. Indiano Džounso gyvybės eleksyro istorija baigės. Paskelbti laimėjusieji.