Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalbos Gta San Andreas Anketos šablonas:

Lukas_Team

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas:


 


1) Jūsų Vardas_Pavardė: Lapkus_Lukas


2) Kokios pagalbos jums reikia?: Neina įsijungti GTA san andreas nusipirkau vakar naują kompiuterį. 


3) Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą: Nu nusipirkau vakar nauja pc. Atsisiunčiau Gta ir sampa ir neina nei gta nei sampo va ss a2ff386285f81e98b7eb6743f5dbe99a678.jpg. Kas padės neatsilygines tikrai neliksiu.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai nusiperki naują kompiuterį reikia įsirašyti visokius garso, vaizdo, draiverius, jeigu jų neįsirašysi tau joks žaidimas nepasileis. Kokie pas tave windows yra 7,8,8.1,10?

10

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Healpea

Iš kur siustis bei kaip instaliuoti nusunčiau viską asmenine žinute, aš pats iš ten siunčiausi ir instaliavau ir padaręs kompiuretio restarta pabandžiau eini į SAMP ir viskas ėjo puikiausiai. Tave mane dalykas ten yra patikimas site ir ten jokių virusų ar kas neveiktų nėra, ten kompiuteristų peržiurėtas tinklapis ir, beto kiek girdėjau kurie taiso kompiuterius ir įrašinėja visokius draiverius jie patis iš ten siunčiasi ir viskas puikiai veikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ar esi isikėlęs kokių tai modifikacijų ? jeigu taip tai ant windows 10 modifikacijos dažniausiai nebepasileidžia samp'as. Nes man buvo taip įsirašiau windows 10, parsisiunčiau gta, isikėliau modifikacijų ir mėtė panašes nesamones, bet jeigu nesi prisimodines tai tada nežinau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ar esi isikėlęs kokių tai modifikacijų ? jeigu taip tai ant windows 10 modifikacijos dažniausiai nebepasileidžia samp'as. Nes man buvo taip įsirašiau windows 10, parsisiunčiau gta, isikėliau modifikacijų ir mėtė panašes nesamones, bet jeigu nesi prisimodines tai tada nežinau.

Vakar pirkjau pc naujas šviežias be modu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.