Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Mariux_Neon

Mariux_Neon

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mariux_Neon


 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  B)) : Mariūha, pravardė galima sajyti tokia :D


 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu  :)): 2001-01-19, Arba tiesiog Sausio 19 ;)


 Jūsų gyvenamasis miestas: Kretinga


 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): skype: ✵Тишины хочу ✵


 Apibūdinkite savo charakterį: Esu sunkaus charakterio, lengvai galiu supykti ir įsižeisti, kaip elgiasi žmogus su manim, taip pat aš elgiuosi ir su juo.


• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Boksas, nes pats lankiau


Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Na išskirtinis nesu, gi visi skirtingi visi lygus.


Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsiimu šiuo metu darbais, dirbu Vydmantuose "Unike" (Baldų projektavimas ir gamyba), domiuosi automobiliais, žemės ūkio technika. O laisvalaiko man lieka mažai, todėl ir belieka tą mažają dalį praleisti GreenSide :)


Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Tai buvo jau senai, net tiksliai nebepamenu kaip pradėjau


Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Buvo užsiminęs vienas draugas, tačiau dar tada nežaidžiau. Užvakar kitame serveryje direktorius paliko savo postą ir visus išmetė, tai pagalvojau reikia išbandyti savo jėgas geresniame serveryje.


Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?:  Serveryje aš žaisiu paprastai, nesistengsiu su kažkuom lygintis, bet gal ateityje bus planų kažką pasiekti.


Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Realybėje sieksiu manau automechaniko arba ūkininko darbo, nes kaip ir sakiau domiuosi automobiliais ir žemės ūkio technika.


Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu seserį, 25 metų.


• Ar turite merginą?: Taip turiu :3


Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Esu linksmas, bendraujantis, draugiškas, rūkantis, negeriantis, linksmų plaučių, truputį tingus vaikinukas :)


Jūsų nuotrauka (privaloma):http://www.part.lt/perziura/9d06641bfa3ff73e346884593ec0f74c883.jpg


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, sėkmės tau šiame projekte, jeigu reikės pagalbos, kreipkis į mane!  ;)

 

Narys baudžiamas įspėjimu už:

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos praėjus dviems savaitėms nuo paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo užrakintą prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.