Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pagalbos del Pokemon Go!!!!! Atsilyginsiu 50k

Mindaugas :*

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas:


 


1) Jūsų Vardas_Pavardė: Minde_Postrana


2) Kokios pagalbos jums reikia?: Padėkit susitvarkyti Pokemon Go


3) Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą: Šiais metais populiariausas žaidimas Pokemon GO. Tai gi nusprendžiau atsisiųsti, atsisiunčiau ir neveikia. Jokio error nemeta tik nukeliamane į meniu. Kai pajungiu Pokemon GO išpradžiu rodo baltą ekraną su oro balionu ir kažkas parašyta ir po šito ( po kelių sekundžių ) nukelia mane į meniu. Bandžiau ir iš interneto siūstis visokias versija nuo 0.29.0 - 0.31.0 Bet vistiek tas pats man. Prašau padėkit atsilyginsiu 50k


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koki turi telefona ? Nes telefono versija gali būti per menka paviždžiui Man Samsung Galaxy S5 mini man negali irgi parsisiust.mano versija 5.1.1. Tai vat manau daug kam neina parsisiusti šio žaidimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia problema yra su android. Aš savo telefonui taipogi perašiau iš 4.4.4 versijos android į Andoroid 6.0.1 Patarčiau susirasti tutorial pagal savo telefono modelį it pagal tai persirašyti android operacinę sistemą. Tikrai tada veiks. Galiu tikrai garantuoti. Nebebus jokiu error crashu. :) Sekmės

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

As galvoju gal tlf rootinti?

Rootint tikrai nerootink, tiesiog aš pasakysiu, tavo telefonas yra per silnpnas, yra per mažai branduolių, turi būti bent 4, tiesiog tavo telefonas nepaveža to žaidimo ir fsio, ir dar nuo ramų priklauso kiek yra, ištrink kuo daugiau programų arba sustabdyk ir tada bandyk žaisti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, atsiprašau ,kad vėl čia rašinėju. Krč tau neveiks pokemon go ant Samsung Galaxy J1. Nes mano lygiai toks pats telefonas, bandžiau aš ir pokemon go tai man vos užkraudavo žaidimą ir išsijungdavo tas žaidimas. Taip ,kad nieko nepadarysi. Tiesiog šis žaidimas ne tokiems telefonams. (Rootint ar perrašyt android nepatariu susigadinti tlf gali. Kiti šio žaidimo installai nepadės). Ir ten jokie mobogenie nepadės, per ten instalą atsisiųsi ir viskas tas pats kaip iš google play. Juokingas esi ,kad tiki visokiom nesąmonėm ,kad veikia ant tokio tlf...

Redaguota Ganja_Wayne

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš manau toks telefonas ne tokiam žaidimui. Gal žinai programą Mobogenie per ten galima įvairius žaidimus parsisiusti kaip ir per googleplay. Jeigu per Googleplay mokamas zaidimas per ten nemokamai gali parsisiust. Bet samei jog neveikia tau neuzkrauna tai viskas aisku zaidimas ne tokiems telefonams mano yra S5 mini ir taip pat negalima parsisiusti tai apgailestauju..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.