Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Pasiūlymas serveriui] Misijos

Rafael_Nadal

Rekomenduojamas pranešimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rafael_Nadal

✔ Koks tai pasiūlymas: Tai pasiūlymas su misijomis kiekvienam žaidėjui.

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tiesa sakant mano nuomone šis pasiūlymas gan sunkus. Tačiau tai kitokios misijos negu kituose serveriuose. Misijas vygdyti galėtu tik turintys telefonus žmonės.

Kaip viskas vyksta? Nuo prisijungimo per 1 valandą bet kada gautu žmogus skambutį. Atsiliepus gautu žinute: " Noriu duoti tau užduotį. Ar sutinkate ją vygdyti?".  Sutikti /taip, nesutikti /ne. Atsisakius negauni misijos. Sutikus gauni užraša kokia turi vygdyti misija. Pradžiai misijų skaičius gali būti, kad ir koks 30-60. ( Sąžiningiausia būtu jeigu sukurtumėte tema kurioje galėtu kiekvienas žmogus parašyti kokias misijas sugalvojo. Po to atrinkti geriausias ir jas įgyvendinti. Atrinkinėti galite jūs, galite kad ir man parašyt padėčiau atrinkti. Tieisog, kad jums laiko veltui užimti nereiktu). Aišku misijų būtu ir lengvų ir sunkių, kuriuose galbūt tektu išleisti nemažai pinigų. Misijas duotu manau geriausia random būtu visiems skirtingas, kad iš eilės nevygdytu visi kartu. Per diena vygdyti būtu galima 1 syki. Už užduotis duoti nežinau ką reikėtu. Spręsti leidžiu savininkams.

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Serveryje žmonėms atsirastu daugiau veiksmo.

Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

 

 

Kitus mano pasiūlymus rasite mano profilyje. Komentuojam :)http://greenside.lt/...2-rafael-nadal/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kuomet pradėjau skaityti idėją, jos pradžia man priminė vizualinę mistiką iš filmo - pjūklas :D. Iš esmės sutinku su tavo pasiūlymų, kadangi šis tas unikalesnio bei naudingesnio visai visuomenei ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.