Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Armandis_Green užblokavo Vallres_Danyal

Armandis_Green

Rekomenduojamas pranešimas

Pirmiausia aš čia buvau pasibuginęs ir kritau, o pirmoje nuotraukoje matosi kaip nukritęs atsiradau prie ligoninės. Antra bluokojant priežastimi [čytų naudojimas], yra privaloma  video medžiaga.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

John Extazy vairavo automobilį ir Valdas nukrito po mappu , tavo nuotraukose tai įrodyta. Kita kartą geriau pafilmuok.

 

 

#Temoje gali komentuoti tik užblokuotasis ir administratorius užblokavęs žaidėją, kiti vartotojai už bereikšmius komentarus baudžiami forumo įspėjimais.

Vienas įspėjimas.

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nebeprikolink su tokiais atmazais. Priėjai prie medikų vartų, sulindai po žeme, tada padariau /pzu ir vėl tąpatį veiksmą pakartojai. PEACE GL HF BB.

 

Tu gal blondinė, ar apsimeti ? Aš važiavau ant mašinos stogo, ir kai mašina apsivertė aš nukritau po map'u.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kokį dar automobilį :D Nebeužstok draugų. Pats stovėjau prie medikų ir jie STOVĖJO prie sienos, ir su airbrk sulindo po žeme, Tada ir pradėjau /pzu ir pamačiau kad vėl kažką organizuoja su airbrk. PEACE.

 

 

 

Tu gal blondinė, ar apsimeti ? Aš važiavau ant mašinos stogo, ir kai mašina apsivertė aš nukritau po map'u.

 

Ant stogo? Draugas sakė lyg ir G sėdėjai. Pasigavot vaikai. P.s prie medikų nieko tuo momentu nebuvo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kokį dar automobilį :D Nebeužstok draugų. Pats stovėjau prie medikų ir jie STOVĖJO prie sienos, ir su airbrk sulindo po žeme, Tada ir pradėjau /pzu ir pamačiau kad vėl kažką organizuoja su airbrk. PEACE.

 

 

 

 

Ant stogo? Draugas sakė lyg ir G sėdėjai. Pasigavot vaikai. P.s prie medikų nieko tuo momentu nebuvo.

 

Tu supranti, kad su nuotraukom nieko neįrodai ? Kitą kartą filmuok. O tai, ką tu čia rašai yra tavo sukurtos pasakos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dabar blokuodamas šį žmogų tu pažengei taisyklę už kuria gausi 1 ispėjimą ir k ogero už free baną 3.. Administratorius blokuodamas už čytų naudojimą privalo pateikti video medžiagą o ne screen shot. sėkmės kitą kartą.

 

 

 

#Temoje gali komentuoti tik užblokuotasis ir administratorius užblokavęs žaidėją, kiti vartotojai už bereikšmius komentarus baudžiami forumo įspėjimais.

Vienas įspėjimas.

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.