Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

JAMAL'W AVATARS GALERY

Jamal Washington

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi, taigi kaip pastebėjau gavau daug ispėjimų dėl naujų temų kurimo, ta prasme kai buvo mano ikelti V5 ir kai ikėliau V6, taip negalėjau daryti. Todėl nutariau šioje temoje darysiu updat'us kas kažkiek laiko.


Taigi pradėsim.


Avatarai ne mano, ieškoti. Kadangi pats dar nelabai nusimanau su GFX, programėlėm, bet planuoju pradėti mokytis, ir jus nudžiuginti, savo darbai.


Tai pradedam.


 


V1


 


PnJE4LQ.png eBiCRm1.png r4DAJeM.png SJTHk1X.png aUnmsbI.png


 


d01e0cca95fe7cdc806abfe64c408c1f396.gif bbe4e46403831963bf64f2f9663ca2d769.gif 6f0899fbd57740161ed3cd973a40418c820.gif a84f00a783bd374b3e09613506d5a898677.gif 3532d755c082f2dcb4f9b6a9a968c13a218.gif


 


Dar jeigu sugalvosiu ikelsiu porą parašiukų.


Tad jeigu patiko, naudokit į sveikatą.


Updat'us kelius kaip sugalvosiu.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Būtų neblogai, kad kažką pabandytum sukurti su serverio darbais, ar kažką savo nuožiūra, būtų įdomu pasižiūrėti, kaip susitvarkytum su tuo. :)

Be to, avatarai paprasti, kokybiški, tikiuosi rasiu ir sau tinkantį kitą sykį, nes šį kartą nieko gero neradau. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Būtų neblogai, kad kažką pabandytum sukurti su serverio darbais, ar kažką savo nuožiūra, būtų įdomu pasižiūrėti, kaip susitvarkytum su tuo. :)

Be to, avatarai paprasti, kokybiški, tikiuosi rasiu ir sau tinkantį kitą sykį, nes šį kartą nieko gero neradau. 

Sveikas, na žinau nelabai aš moku kažką kurti išvis... Bet tikrai norėčiau išmokti, tu man pasakyk kokio tipo mėgsti avatarus, būtinai paieškosiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, na žinau nelabai aš moku kažką kurti išvis... Bet tikrai norėčiau išmokti, tu man pasakyk kokio tipo mėgsti avatarus, būtinai paieškosiu.

Kažką panašaus su mąstymų, pvz. mano avataras. Arba tiesiog, kad apibūdintų žmogaus pomėgį, charakterį, tad žiūrėk savo nuožiūra. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Siulau trinti mano avatarus. Nes gauti reputacija uz mano darytus ir ilgai ieskotus stockus yra visiskai beviltiska.. Net nesitikejau, kad toks esi.

Visu pirma šituos avatarus radau pats, iškur aš galiu žinoti kad tai tavo, tikrai nesistengiu rinkti tu reputacijų, nes nesu REP auka, kaip tu. Todėl dabar paverk dėl to jog internete radau avatus, ir ikėliau čia, ir galvoji jog aš juos nukopijavau.. KIDS NO MORE. Beje aš juos radau, kituose projektuose, tai nežinojau jog jie tavo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.