Jason'Bennett

Narys

Jason'Bennett

Narys
 • ID

  6962
 • Turinio skaičius

  22
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.412 profilio peržiūros
 1. Jason'Bennett

  [0.1.6.5] Idėja produkcijos pardavimas.

  Jeigu įdėtų vėl po 20eur ekonomika labai susigadintų, todėl ir padarė po 10-15eur kad nebūtų kai ryžyne ekonomika sugadinta.
 2. Jason'Bennett

  [0.1.6.5] Diržas.

  Iš dalies būtų labai gerai, kad padarytų nes nei apkrauna nieko. Ir visi važinėtų su diržais nereikėtų sėdėti kaleime.
 3. Jason'Bennett

  [0.1.6.5] Gaisrininkai.

  Uz, nes perdaug gaisrininkai trankosi su savo tom darbines ir trugdo labai zaisti. Piknaudziauja su dabartine tr. priemone.
 4. Jason'Bennett

  [0.1.6.5] Komandos panaikinimas

  Tikrai pries , nes butu labai mazai VIP'u ir ADMIN'u ir beje ju nebepirktu ir butu didelis minusas savininkui.
 5. Jason'Bennett

  [0.1.6.5] Nekilnojamo turto keitimas.

  Pasiulymas gan geras , nes maziau butu apgaudinejimu ir butu daugiau laiko kitiems darbas negu ziureti anketas.
 6. Jason'Bennett

  3 MUŠKIETININKAI

  ;DDDDD iki ašaru. Įdomus vaizdelis, kurk dar tokių.
 7. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jason_Bennett • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kur yra žvejybos vietos prie kiekvienos padaryti aikšteles mašinoms pasistatyti, nes būna kad kiti serverio žaidėjai nustumia nuosavas ar darbines mašina į vandenį ir reikia paskui mokėti pinigus atsistatymui nuosavos mašinos ir bėgti pesčias. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žaidėjai nebesipyktų, kad kiti istumia mašinas į vandenį. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 8. Jason'Bennett

  Drifting in Las Venturas airport

  Labai gra-u buvo pažiurėti. Ant parašo kur yra ''DC'' ten gražiausiai.
 9. Jason'Bennett

  Greenside Profesijų parašai

  Labai gražus parašai, pasiimiau visus ateičiai ačiū.
 10. Jason'Bennett

  [#0.1.6.2]Pasiūlimas serveriui: Daugiau namų

  Aš PRIEŠ, yra tu namų daug. Yra neparduodamu yra ir parduodamu tik reikia klausinėtis ar parduodate namą. Dauguma žaidėjų nelaiko tu namų sau jie tiesiog nusiperka ant pasiekimo ir paskui parduoda, tik reikia nutaikyti tokį momentai, kai žaidėjas uždeda parduoti namą.
 11. Jason'Bennett

  Avatarai GALERIJA.

  Labai gražus avatarai, pasiimiau pora ateičiai.
 12. Jason'Bennett

  Prisistatau Domka_Lexco

  Sveikas Domka, malonu. Sėkmės žaidime bei realiame gyvenime.
 13. Jason'Bennett

  Emigruoju Jason_Bennett

  Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Jason_Bennett Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​2016.04.06 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​11 minučių. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Kituose serverio forumuose postino. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Panačiau atnaujinimus visus, susižavėjau šiomis sistemomis. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Taip įvygdžiau, nesunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Dar neteko dirbti nei vieno darbo. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Tiesiog važinėjausi ir radau. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Ne retai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Dar neteko. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Taip, nesunku. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Dar neteko naudoti šių komandų. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Taip, teko. Nesuregavo visiškai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Taip pakankamas, aiškus. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Jeigu būtų daugiau žaidėjų virš 200 tai reikėtų daugiau darbų su direktoriaus pakvietimu.