Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Dioba_Launch IR Minde_Postana

Ignas_Hydro

Rekomenduojamas pranešimas

1) Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas_Hydro


2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė: Dioba_Launch Ir Minde_Postana


3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas: 2016-08-21 21:49:02. Žaidėm kauliukais dioba buvo tarpininkas jam davem po 200k ir metėm aš laimėjau ir , minde paraše jog aš laimėjau , bet dioba dave Mindei pinigus. Taip gavosi aš praradau ir savo pinigus ir dar laimėtu pinigu negavau  


4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga)http://imgur.com/a/JtYYH


Redaguota Ignas_Hydro

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dioba pats kaltas dave man 380k as per s.k. rasiau kad zaidziu kaliukus, dioba atgetino. Zaidem kauliuakis vsikas gerai buvo. Poto parasiau kad tu laimejai o dioba man pinigus dave. As nekaltas. Dioba kaltas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dioba pats kaltas dave man 380k as per s.k. rasiau kad zaidziu kaliukus, dioba atgetino. Zaidem kauliuakis vsikas gerai buvo. Poto parasiau kad tu laimejai o dioba man pinigus dave. As nekaltas. Dioba kaltas

Tai gražink pinigus ar taip sunku kam iškarto atsijunginėt ?

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

As ce nepriciom. Aiskinkis ir tegul dioba atiduoda. As sakiau kad tu laimejai o jis mab pinigus dave. Aiskinkis su juo. Laukiam roko sprendimo

Tai tu jam atiduok tuos pinigus kurios gavai iš jo ir viską tada išaiškinsim Nes dabar pas tave mano pinigai jis iš savo pinigų negražins

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.