Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.5] Pasiūlymas medkirčiams

Black_Mirror

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidimeBlack_Mirror


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymąMano pasiulymas toks kad medkirčiai galetu padeti nupjautas malkas ant žemės ir kiti žaidejai galetu jas pasiimti.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Kaip matote nuotraukoja aš jau prikroviau mašina max ir netyčia nupjoviau dar viena medi. Kadangi aš jo neturiu kur padeti turiu daryti relog kad jis pradingtu man iš rankų, bet jai aš ji galečiau padeti ant žemės aš tada galečiau atažiuoti ir pasiimti veliau arba pasiimtu mano bendradarbiai.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)1dbad2dcf51cac4f804568522d653530967.jpg


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Arba būtų galima įdėti komandą skirta tiek fermeriams kurie neša duoną tiek medkirčiams komandą /išmesti arba kaip ir /padėti.

Arba tiesiog paprasčiau būtų kūltūringa asmeniu ir jeigu kažkas yra šalia nuneši jam tas malkas į mašiną.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Arba būtų galima įdėti komandą skirta tiek fermeriams kurie neša duoną tiek medkirčiams komandą /išmesti arba kaip ir /padėti.

Arba tiesiog paprasčiau būtų kūltūringa asmeniu ir jeigu kažkas yra šalia nuneši jam tas malkas į mašiną.

Tai čia tas jo, bet butu geriau kad aitu padeti ant žemes su kokia komanda /padeti, gal tada kas kitas nors pasiimtu žinai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Butu neblogai bet manau jeigu palikti ant zemes bugintusi bet taip visai nieko as UZ.

Nemanau kad ten bugintusi bet ačiū už palaikima.

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus; (double post)

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.