Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Focused_Focus

Titas_Karles

Rekomenduojamas pranešimas

1) Jūsų Vardas_Pavardė: Titas_Karles


2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė: Focused_Focus


3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas: Data ir laikas kai paaiškėjo jog apgavo: 2016/09/18 19:59


4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga): Na viskas prasidėjo kai jis man siūlė pirkti mašiną. Paskui sako jog atiduotų už 4500 eurų, ir dar tune dėžę ir tuo metu turėjau 200 kreditų. Tai dar man trūko 50 kreditų, viską jis man padėjo gauti tuos 50 kreditų, nusiperku mašiną ir dar tune dėžę už 15k jis paėma tai jau profit man išėjo. Paskui sako jog paskolinčiau jam 15k, rytoj gražins tai duodu. Nuvežu jį į medkirčių bazę ir sako ar reikia sutaisyti mašiną. Aš sakau taip ir jis man sako, kad norint sutaisyti nupirktą tr. priemonę žaidėjas turi turėti ją t.y. būti jos savininkas, tai aš jam laikinai atiduodu tr. priemonę ir sako kad manę apgavo. Paskui sako kad pajuokavo, bet tr. priemonės negražina. Paskui dar išreikalauja mano paskutinių pinigų ir sako, kad gražins mašiną, deja negražina. Jeigu gražinsit tune dėžę, tai geriau gražinkit visą sumą kreditais. Vieninteliai įrodymai kuriuos turiu, ir nieko gero ten nesimato, bet manau galima pasitikrinti "log'us". http://imgur.com/a/k1fe8


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Apgavikas su nukentėjusiu turi rasti bendrą kompromisą per artimiausias 24 valandas. To nepadarius - apgavikas bus nubaustas griežčiausia bausme.

Temoje būtinai turi būti įdėti įrodymai, jog situacija buvo išspręsta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.