Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Problemos su PC

Modestas Mlg

Rekomenduojamas pranešimas

1) Jūsų Vardas_Pavardė: Modestas_Mlg

2) Kokios pagalbos jums reikia?: Pataisyt pc problemas.

3) Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą: Žaisdamas sa-mp, na kitur nebuvo nežinau, iš niekur nieko išsijungia kompiuteris.

Užtemsta ekranas, ts3 garsas: disconnected ir reikia įjungti per nauja, jau 3 kartas taip šiandien, nežinau gali būti del baterijos(laptopas) nes nesikrauna ji 0proc. visada, ir virusų nėra. 

Padėjusiam 10km ridos pakelsiu Kappa.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Modestai_Mlg turbut problemos jog kompas isijungia yra tokia: kompo malunelis ta prasme (Variklis) yra apdulkejes ir nespeja visko apdirbti :). Patariu kompiuteri prasivalyti kai as prasivaliau man dbr nebeisijungineja man irgi su baterke yra problemu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Modestai_Mlg turbut problemos jog kompas isijungia yra tokia: kompo malunelis ta prasme (Variklis) yra apdulkejes ir nespeja visko apdirbti :). Patariu kompiuteri prasivalyti kai as prasivaliau man dbr nebeisijungineja man irgi su baterke yra problemu.

No shit sherloch.

 

 

Krč, naują pc pirkis, nes hardui *cenzūra* #RKS #TBPS

 

O jei rimčiau, 10km ridos pats užsikelt galiu, kai ką rimčiau sugalvosi, galėsiu prilėkt xD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Erikai, problema gali būti dulkėse, skaičiau forume ir bandžiau paieškoti informacijos, tai rašė tą patį, kad turi pravalyti savo laptopą. Dar gali bandyt išėmus bateriją žaist. Patariu nusipirkti dar tokį dalyką kaip coolerpadą - http://prntscr.com/ckrvjp ,padidins fps ir galėsi būt ramus, kad tavo kuri nors dalis neperdegs, o taip tai visos problemos kiek skaičiau, nu bent jau daugumai tai buvo išspręstos pravalius laptopo dalis, nes jiems jis užkaisdavo ir sistema automatiškai išjungdavo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.