Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Kipras_Extreme'as!

Kipras_Extreme

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Kipras_Extreme


 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė   B)) :  Kipras. (Neturiu tad galit galvot.)


 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu   :)):  Man yra 14-ka metų, mano gimtadienis bus 06.03 (birželio 3)


 Jūsų gyvenamasis miestas: Beveik šakiai.


 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype : Barsukas1232


 Apibūdinkite savo charakterį: Nežinau net, gal linksmas.


• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  Futboliukas <3


• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?:  Niekuom neišsiskiriu, tiesiog paprastas žmogus kaip ir visi :D


• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Beveik kiekvieną dieną einu žaisti futbolą. Laisvalaikiu, žaidžiu sampą, einu į stadioną futbolą pažaist, kimarinu lauke.


• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Nuo 1-o užsienietiško gero serverio.


• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?:  Per kitus serverius, o ypač sudomino skriptai.


• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?:  Sieksiu  kaip nors uždirbti pinigų, įgauti daug patirties, bei bandysiu pasiekti aukštumų.


• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:  Tikiuosi gerai baigti mokslus, ir įstoti į universitetą.


• Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Visus iš šitų trijų įvardintų turiu 


• Ar turite panelę?:  Ne, neturiu :D Ir nereikia dar kolkas. Ir taip gyvenimas geras :)


• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save:  Nieko neturiu ką ir pasakoti, tiesiog sugalvokit pravardę man :D Būtų šaunu.


• Jūsų nuotrauka (privaloma): b2b9d1ddf2f90c5d634d407dc04b9550811.jpg     \


 


Nesu fotogeniškas, tad nesmerkit :X :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Kiprai, malonu. Tai kad žinot sunku tau ta pravarde sugalvot ant tokio vardo :D Tiesiog būk Kiprius. Be to sekmės tau čia. 

Sveikas, ačiū. Na todėl turbūt ir neturiu pravardės :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Kiprai, malonu susipažinti. Futbolo treniruotes lankai ar tik šiaip domiesi? Mėgstamiausia komanda? Ai dar skaičiau komentarus, tai dėl pravardės nebijok sugalvosim <juokiuosi>

Labas Spyga, man irgi malonu susipažinti. Čia nesakyčiau kad futbolo treniruotės :D Nes aš gyvenu 24km nuo šakių, ir ten nėra jokių futbolo treniruočių. Mes draugai paimam ir susirenkam į stadiona, ir žaidžiam,spardom ir t.t.. O ką tu turėjai omeny mėgstamiausia komanda, iš užsienio ar lietuvos? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos praėjus dviems savaitėms nuo paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo užrakintą prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.