Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Alonso_Ramos

Alonso_Ramos

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Alonso_Ramos.
• Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  ) :  Valentas. Šeip draugai broliu vadina :D 
• Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ):  17 meteliu. 1999-06-14 jei kam įdomu.
• Jūsų gyvenamasis miestas:  Žemaitija.
• Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): skaipas : valiuks8 o jei kokia mergiki norės nr į pm.
• Apibūdinkite savo charakterį: Nėra tokių žodžių mano charakteriui :D Linksmas, iškalbingas, kai alaus paemu, ir padainuot mėgstu, nu alaus prigėre mes visi dainuojam, tas aišku jau,mėgtu su kompanija pasėdet, apie rajona pakalbėt, esu darbštus, visus darbus padarau iki galo. Esu gers žmonėm, jeigu jie ir man geri.
• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Dauk aš turiu mėgstamų sporto šakų... 6 metus lankiau futbola, bet su trauma baigėsi ir mano futbolininko karjera :D Moku ir rankas laužt, ne viena medalį turiu,gal dar pavyks daugiau laimet :D stalo tenisas visai nieko, kartais pažaidžiam garaže, pažaidę ir alaus atsigeriam, tinklini irgi žaidžiau apie pora metų. Nesenai pradėjau lankyt kickboksa, geras užsiėmimas,rekomenduoju. Nemažai laiko lankau ir sporto kluba. Pasigirsiu savo pasiekimais, 98.5kg nuo krutinės. Nekoks čia ir pasiekimas. :D 
• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?:  Niekuom neišsiskiriu, visi lygus.
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Užsiimu sportu, intencyviai sportuoju, laisvalaikiu taip pat sportuoju, o kita dalį laisvalaikio skiriu poilsiui, draugams, šeimai ir beabejo merginoms :D 
• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?:  Paprastai pradėjau žaist, isijungiau ir žaidžiau :D pirma kart kai isijungiau šita velnia buvo 12 metų. žaidžiau beveik 4 metus. Padariau pertrauka ir dabar vel bandysiu kašką įrodyti.
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: supergames.lt
• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Meginsiu siekt ne kaškokio posto, na aišku neatsisakysiu jei pasiūlys, noriu kad serveryje visi būtų pažįstami, o ne kad pamačius sušaudytu -_-
• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Oi tos drambliuko svajones, visi turi didelių svajoniu. Aš meginsiu sieti savo gyvenima su pirkimais/pardavimais, kas man kolkas gerai sekasi.
• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Taip augintinis - sese. 
• Ar turite merginą(vaikiną)?:  Negraudinkit, Ne.

• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Klauskit kas domina.
• Jūsų nuotrauka (privaloma): 

http://www.part.lt/img/5fb48ebcce5c60eb752f4bc281da7fec152.jpg     džiumbras 

http://www.part.lt/img/da64710e25194eeb2b130fc1cd1e18b7745.jpg     meginu kašką irodyt 

Atsiprašau už klaidas. Tikiuosi gerai sutarsime.

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.