Mard_Volli

Narys

Mard_Volli

Narys
 • ID

  3523
 • Turinio skaičius

  161
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

2.290 profilio peržiūros
 1. Mard_Volli

  Komunikabilūs orangutangiukai

  Šitie vieni rimtesnių, mldc
 2. Sveikučiai, gero vakaro visiem ;)

 3. Mard_Volli

  Policijos Departamentas turi naują vadovą

  Sveikinu ir linkiu sėkmės, jos prireiks
 4. Labas vakaras Bielka, persiskaityk gerai taisykles ir tada man surašyk viską į pm ok? Tau matau reikia jas pasikartoti jei tokias nesamoningas anketas rašinėji.. Į /vc ir /v negalima rašyti įžeidimų, keiksmų, bei skelbimų. Kur Tu matai, bent vieną iš jų? Už ką manai mus su Makdaku turėtu nubausti? Už mandagumą?
 5. Labas vakaras, visų pirmą prašau kreiptis ir rašyti mano nicką teisingai. Visų antrą prašau persiskaityti visas bausmes, bei taisykles, nes kaip matau ,kad nesi susipažįnęs su taisyklėmis ir ,,vierchauji'' būdamas adminu. Pagal taisykles /v ar /vc negalima skelbti skelbimų ir negalima keiktis ar įžeidinėti. Kur Tu matai ižeidimus. skelbimus ar keiksmus mano žinutėse? Taip pat vip taisyklėse paskutinėje taisyklėje yra aiškiai parašyta, jog vip nariai privalo elgtis kompetetingai ir mandagiai, tai dabar taip išeina, jog už mano mandagumą bei malonų bendravimą gavau mute...? Atsakyk @Johny_Tress pateik įrodymus, kad aš nusižengiau kuriai nors taisyklei...
 6. Mard_Volli

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  Labas, malonu. Labai idomu sužinoti ką reiškia tavo nickas, kaip jį tokį keistą sugalvojai?
 7. Mard_Volli

  † Tikintys †

  Didžiuojuosi būdamas gaujos dalimi Jei nebučiau gaujoj bijočiau kažką daryt, dabar darau ką noriu, nes dievulis man viską atleidžia..
 8. Mard_Volli

  Apgavo Mard_Volli

  Sveiki, bande man siulyt apsikeist aš atsisakiau ir viskas... Isižeide kad atsisakiau ir sugalvojo parašyt man anketa apgavimo.. Kur matos kad aš sutinku kažka i kažka keist? Kur matos kad man jis atidave kažkokia mašina? Žodžiu čia yra šmeižtas..
 9. Mard_Volli

  Pasiūlymas serveriui - Žvėjybos sistema

  Tikrai pritariu, nes dabar apmirus ta žvejyba... Siulau įgyvendinti šią įdėja, būtų idomiau, linksmiau žvejoti..
 10. Mard_Volli

  Prisistatau Erika_Benneti.

  Labas, sveika atvykus, o tu graži.
 11. Mard_Volli

  DELETE

  Čia nėra apgaudinėjimas... Pats turėjai žiūrėt ką darai
 12. Mard_Volli

  Rollin Heights Ballas

  Sekmės su gauja. Kovokit už garbę
 13. Sveikas, malonu. Gražus veido bruožai
 14. Sveikas naktinį paukštį žiūriu mėgsti naktinėti Puiki pamoka, reikia, kad daugiau naujokų ją pamatytu, manau tikrai žaidėjų skaičius kiltų dar labiau, nei dabar.
 15. Mard_Volli

  [0.1.8.1] Įvairesnis oras bei laikas

  Tikrai tai imanoma, tereikia nustatyti pagal tarkim atsižvelgia į tai ar lija ar ne, jei lyja tai nustato koki nors oro skaičių automatiškai, kuriame yra lietus, jei nelyja, apsiniauke tai irgi iš tų Aivaro atrinktų skaičių oro, kuriuose apsiniauka atsitiktinai išrenka skaičiu ir nustato. Manau supratai Bet tai tikrai imanoma