Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Mard_Volli

Neaktyvus

 • 162

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

2.920 profilio peržiūros
 1. Sveikučiai, gero vakaro visiem ;)

 2. Labas vakaras Bielka, persiskaityk gerai taisykles ir tada man surašyk viską į pm ok? Tau matau reikia jas pasikartoti jei tokias nesamoningas anketas rašinėji.. Į /vc ir /v negalima rašyti įžeidimų, keiksmų, bei skelbimų. Kur Tu matai, bent vieną iš jų? Už ką manai mus su Makdaku turėtu nubausti? Už mandagumą?
 3. Labas vakaras, visų pirmą prašau kreiptis ir rašyti mano nicką teisingai. Visų antrą prašau persiskaityti visas bausmes, bei taisykles, nes kaip matau ,kad nesi susipažįnęs su taisyklėmis ir ,,vierchauji'' būdamas adminu. Pagal taisykles /v ar /vc negalima skelbti skelbimų ir negalima keiktis ar įžeidinėti. Kur Tu matai ižeidimus. skelbimus ar keiksmus mano žinutėse? Taip pat vip taisyklėse paskutinėje taisyklėje yra aiškiai parašyta, jog vip nariai privalo elgtis kompetetingai ir mandagiai, tai dabar taip išeina, jog už mano mandagumą bei malonų bendravimą gavau mute...? Atsakyk @Johny_Tress pateik įrodymus, kad aš nusižengiau kuriai nors taisyklei...
 4. Labas, malonu. Labai idomu sužinoti ką reiškia tavo nickas, kaip jį tokį keistą sugalvojai?
 5. Didžiuojuosi būdamas gaujos dalimi Jei nebučiau gaujoj bijočiau kažką daryt, dabar darau ką noriu, nes dievulis man viską atleidžia..
 6. Sveiki, bande man siulyt apsikeist aš atsisakiau ir viskas... Isižeide kad atsisakiau ir sugalvojo parašyt man anketa apgavimo.. Kur matos kad aš sutinku kažka i kažka keist? Kur matos kad man jis atidave kažkokia mašina? Žodžiu čia yra šmeižtas..
 7. seve olei, ciuju cumbackinu pas jus atgal :DDD

  1. Jack_Crawford
  2. Bevardisz_Raidas

   Bevardisz_Raidas

   absoliučiai niekas: whoo! jėga!

 8. Tikrai pritariu, nes dabar apmirus ta žvejyba... Siulau įgyvendinti šią įdėja, būtų idomiau, linksmiau žvejoti..
 9. Mard_Volli

  DELETE

  Čia nėra apgaudinėjimas... Pats turėjai žiūrėt ką darai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...