Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Ronce_Run užblokavo Sweet_Energy

Roncė

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ronce Run

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Sweet Energy

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas, lempų modas, suteikiantis mašinai INV.

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, ronce bendradarbi "OŽY" visu pirma net nežinau kaip jis isijunge nera minčių antras dalykas jai matai kad naudojas ko neispėji? keža mane padarė pzu sakė išjunk aš jam rašiau neturiu jo net nežinau kaip isijunge suprantama o tu žiurėjai pzu mane visa ta laika ir negalėjai ispeti? o jai netikit tikrinkit kompa bachurai.  


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Sveikas, ronce bendradarbi "OŽY" visu pirma net nežinau kaip jis isijunge nera minčių antras dalykas jai matai kad naudojas ko neispėji? keža mane padarė pzu sakė išjunk aš jam rašiau neturiu jo net nežinau kaip isijunge suprantama o tu žiurėjai pzu mane visa ta laika ir negalėjai ispeti? o jai netikit tikrinkit kompa bachurai.  

 

Esi bendradarbis, bet darai DM, ir šaudai į pareigūnus, tai koks tu pogalais bendradarbis? Viskas grįžta bumerangu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esi bendradarbis, bet darai DM, ir šaudai į pareigūnus, tai koks tu pogalais bendradarbis? Viskas grįžta bumerangu.

Šeip tai neaš šaudau o beto darba jau buvau apsisprendes šeip ar taip palikti tai va.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Ronce. Aš su Sweet_Energy kalbėjau per skype ir taip męs darėme dm. Jam iš niekur nieko įsijungė lempų modas nors jis jo nėra įsirašęs, pats viską gerai žinau. Beto, Egidijus_Keza buvo įspėjas šį žaidėją tą modą išjungti bet jis jo neturėjo, tai kaip manai, kaip jis jį turėjo išjungt ? Jeigu jis tą modą būtų turėjęs jis jau senai būtu paklausęs kėžos ir jį išjungęs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.