Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Taxi Direktoriu Edvis_Srekas

Pinkis_Master

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pinkis_Master


• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje Edvis_Srekas


• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Taxi


• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Vedė atseit "veikla" Pavažinėjom ratais pasakė ,kad mes nk nesuprantam pasibaigė veikla. Pasakė ,kad mano darbo kokybė yra visiškai 0 ,o kai paklausiau paaiškint nesugebėjo. + Atėjus į darbą nebuvo jokių apmokymu. Na jis pasikėlė ir nesugebėjo nuramint mano paprasto norėjimo sužinoti išmetė mane iš darbo.  Norėčiau sužinoti už ką buvau išmestas antrą darbo dieną.+ Jis veiklos metu man ir dar vienam žmogui nesupratus užduoties mus įžeidinėt pradejo. gaila nepasidariau ss ,nes negalvojau ,kad jis išmes dėl nežine ko.


• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:Free išmetė iš darbo.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :60251ac64aa47061082d9d5f9b7cd75c829.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ačiū už papeikimą, galvojau jau nesulauksiu. Visų pirma darbuotojai paprašė veiklos, būdamas labai geras direktorius aš ekspromtu sugalvojau 2 trasas veiklai, lenktynėms tarp darbuotojų. Treniruotėje lavinama buvo vairavimo įgūdžiai. Daviau lenktynes važiuoti Los Santos mieste. Ten yra siauri keliukai, kur važiuoti, reikia sugebėti, tu to nepadaręs ir nelaimėjęs veiklos pradėjai putotis, dergtis ir sakyti, jog čia ne veikla. Pradėjai įžūliai lysti į akis ir bandei įrodyti tai, kas buvo visiškai absurdiška. Kadangi esu malonus, dar leidau minutę kitą atvėsti, bet tu vistiek rašei į raciją ir bandei kažką įrodyti. Darbe ieškau ramių ir neišsišokančių asmenybių, kad nekiltų problemų mano firmos įvaizdžiui bei bendradarbių bendravimui racijoje, taip pat ir darbo kokybei.

56f73466569544e88262322ec4a74dd9.png

Jau atrankoje matome, ko prašau iš busimų darbuotojų, jei toks neesi, net nevark ir mano laiko negaišk pildydamas anketą. Bet kadangi tu esi toks visas rimtas ir išskirtinis, kad trukdytum visų, tikrinančių šį papeikimą, brangų laiką, kurio turinys neaiškus, tai sėkmės tau čia. "Ten ne veikla ten vps ten xuj parysi" ; "Su tokia veikla gasdint zmones tik". Tad jei žaidėjas, darbuotojas ar kaip jį čia dabar jau pavadinus, negerbia mano pastangų padaryti veiklą aktyviems šios dienos darbuotojiems, kurie tikrai norėjo ir prašė veiklos, jis nevertas čia būti. :)

fbf56876717648e88afd7c3396245050.png

 

5cc65ed04ca34b01a9247a55ac9730ce.png

 

Manau turėjo būti ir ši vieta labai aiški, bet turbūt nebuvo. Žinoma, nepuolu nieko mesti dėl vieno padaryto nusižengimo, bet tavo įžūlumas ir prastos charakterio savybės tą nulėmė.

a0d9ce07793b44cfa09f43c3514db20d.png

15e0154db15c491c834311f0f82712e7.png

 

Tikiuosi daugiau tęsti nereikės savo tik pradėto atsakymo. Mano, kaip direktoriaus, kompetenciją tikrink kitokiais būdais, o ne galimybėm atsakyt į tavo papeikimus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ačiū už papeikimą, galvojau jau nesulauksiu. Visų pirma darbuotojai paprašė veiklos, būdamas labai geras direktorius aš ekspromtu sugalvojau 2 trasas veiklai, lenktynėms tarp darbuotojų. Treniruotėje lavinama buvo vairavimo įgūdžiai. Daviau lenktynes važiuoti Los Santos mieste. Ten yra siauri keliukai, kur važiuoti, reikia sugebėti, tu to nepadaręs ir nelaimėjęs veiklos pradėjai putotis, dergtis ir sakyti, jog čia ne veikla. Pradėjai įžūliai lysti į akis ir bandei įrodyti tai, kas buvo visiškai absurdiška. Kadangi esu malonus, dar leidau minutę kitą atvėsti, bet tu vistiek rašei į raciją ir bandei kažką įrodyti. Darbe ieškau ramių ir neišsišokančių asmenybių, kad nekiltų problemų mano firmos įvaizdžiui bei bendradarbių bendravimui racijoje, taip pat ir darbo kokybei.

56f73466569544e88262322ec4a74dd9.png

Jau atrankoje matome, ko prašau iš busimų darbuotojų, jei toks neesi, net nevark ir mano laiko negaišk pildydamas anketą. Bet kadangi tu esi toks visas rimtas ir išskirtinis, kad trukdytum visų, tikrinančių šį papeikimą, brangų laiką, kurio turinys neaiškus, tai sėkmės tau čia. "Ten ne veikla ten vps ten xuj parysi" ; "Su tokia veikla gasdint zmones tik". Tad jei žaidėjas, darbuotojas ar kaip jį čia dabar jau pavadinus, negerbia mano pastangų padaryti veiklą aktyviems šios dienos darbuotojiems, kurie tikrai norėjo ir prašė veiklos, jis nevertas čia būti. :)

fbf56876717648e88afd7c3396245050.png

 

5cc65ed04ca34b01a9247a55ac9730ce.png

 

Manau turėjo būti ir ši vieta labai aiški, bet turbūt nebuvo. Žinoma, nepuolu nieko mesti dėl vieno padaryto nusižengimo, bet tavo įžūlumas ir prastos charakterio savybės tą nulėmė.

a0d9ce07793b44cfa09f43c3514db20d.png

15e0154db15c491c834311f0f82712e7.png

 

Tikiuosi daugiau tęsti nereikės savo tik pradėto atsakymo. Mano, kaip direktoriaus, kompetenciją tikrink kitokiais būdais, o ne galimybėm atsakyt į tavo papeikimus.

Na grj. Iškirpai vietas gražiausias ne? O kur tai kai tu keikiesi ? Pūtojies? Sakai ,kad mes nk nesugebam? Kur tai ,kai sakiai ,kad pagal tave "Nedirbu, nepriimu iškvietimu?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.