Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Mopedai, motoroleriai, Enduro, ir viskas kas susija su dvėjais ratais

Edvinas_Conner

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki! Ilgai netraukęs ir nepešęs už dantų, norėčiau pasiklausti, ką jus manot apie jaunuosius vairuotojus, kurie ,,užbombina'' savo mažuosius aparatus(turiu omeny motorolerius) ir važinėja gatvėmis, arba turi motorolerinius enduro, ir važinėja per miškus, ir laikosi/nesilaiko taisyklių? Jums už/prieš, savo nuomonę, ir gal paminėkit, savo gal turit? O aš parodysiu savus video, ką mes gero padarom  B) 


 


VISI VIDEO DARBAI YRA MANO.


 


_________________________


 







https://www.youtube.com/watch?v=7dJP5Z5vuh4


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Smagų tai pasivažinėt, klausyk o tas morkavas krosinis koks ten per apratas ? Bet juokiausi iš to kur su motoroleriu važiavo ir gluša padėjo :D Arba ten tarpinė išdegė :D Man irgi taip daug buvo nes jau 3 glusa naudoju :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš ties labai smagūs vaizdo įrašai , patiko pažiūrėti tikrai nesigailėjau , šaunu jog randate sau tinkamus hobius , bei linksmai leidžiat laiką, pats neseniai važinėjau su krosiniu 125cc, aišku jis toks mažiukas, bet traukia tai.. vieneto kelia ne savu noru :D , respect jums :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Smagų tai pasivažinėt, klausyk o tas morkavas krosinis koks ten per apratas ? Bet juokiausi iš to kur su motoroleriu važiavo ir gluša padėjo :D Arba ten tarpinė išdegė :D Man irgi taip daug buvo nes jau 3 glusa naudoju :D

Žiūrint apie kurį video kalbi

 

gali būti KTM EXC 400 arba Rieju MRX 50 :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hm.. Vaizdo įrašai, tai labai pakeliantys nuotaika (nu buvo tokių tarpų, pvz. Edvino logika), ir per šituos video sezono nebesulaukiu :x

 

Pats turiu Peugeot Speedfight2 (katinas), kuriam reikia šiokio tokio remonto.. Žadu dabar, iki sezono (vėliausiai iki vasaros), pasidaryti ledąą iš jo.

Nuotrauka xD čia katik nufotografuotas (murzinas ir bla bla bla)
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,

matau tikrai laiką gerai praleidai, pilnas įspudžių. Esi neeilinis veidas, mėgsti daryti tai kas extremalu, taip pat ir man ;)
Smagu matyti ne vien prie kompo sėdinčius veidus, pats tuo užsiiminėdavau, tik nebuvo tekę pasiimti kažko rimčiau. Sėkmės kelyje tau ;)

Taigi šiuo metu jau baigėsi "prapliai" Prisėdau prie auto, bet vis traukia mane pasiimti kokį nors endurke ar streetbike ;)
Štai mano turėti žaisliukai ~~> 10256326_691600350897373_551685382760900

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.