Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau And_Morello

And Morello

Rekomenduojamas pranešimas

"


Jūsų vardas -Valentinas


Kiek jums metų -15


Jūsų nuotrauka -


63a2e1c0602e10f61dbf5f24935947f8138.jpg


NUOTRAUKA DARYTA PRIEŠ 2 METUS


Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... -


 


Na sveiki draugai ir nedraugai. Tikėkimės gerai sutarsime šiame projekte. Esu Valentinas, dažniau mane visi vadina Valančioku ar Valentu. Taigi mane galite vadinti kaip norite, tikrai nesupyskiu. Prisipažinsiu esu kaimietis, tačiau labiau miesto būdo žmogus, turėdamas teisę rinktis rinkčiausi tikrai miestą. Esu linksmas, draugiškas bei labai nemėgstu matyti pasikėlusius veidus. Jei kas norite pabazarint per TS kreipkitės pas mane, mėgstu bendrauti. 


Mano nuomonė apie šį projektą - Na manau projektas tikrai nėra eilinis kurį bando sukurti daugelis San Andreas (SA-MP) fanų. Žinoma sėkmės jiems, tačiau ne visiems nusišypso laimė. Manau šis serveris bus tas, kuriam sėkmės tikrai nereikia, kadangi Administracija tikrai ne iš kelmo spirta, kuria galime pilnai pasitikėti.


Ką veikiu gyvenime? Mano gyvenimas labai paprastas, Mokykla - Mokslas, visokie pokštai ir pnš. Namai - Ūkio darbai, kompiuteris ir draugų kompanija, taipogi nepamirškime sporto, mėgstu retkarčiais pasitampyti ant turniko. 


Manau esu tikrai ne eilinis žmogutis, esu tikrai labai atsakingas ir pasitikintis savimi. 


 


Taigi buvo labai malonu su jumis susipažinti, sėkmės. 


Rašykite savo nuomones komentaruose, Salut !


 


"


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas , Valentinai . Sekmės tau serveryje , bei bandant gauti Direktorių . 

Ačiū Sabuk  :wub:  :lol:

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas sėkmės žaidime ir tikrame gyvenime :)

 

Visi parašyti pranešimai http://greenside.lt/ forume turi būti argumentuoti ir atitinkantis forumo temos turinį;

Visur tie patys pranešimai. Vartotojas baudžiamas be žodinio įspėjimo.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.