Jump to content

Dovis_Santos

Narys

 • 334

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

5 sekėjų

Apie Dovis_Santos

 • Gimtadienis Balandis 13

Paskutiniai profilio lankytojai

10.908 profilio peržiūros
 1. Labas, radau tavo norimą modifikaciją, ją gali atsisiųsti paspaudęs - čia. Gero naudojimo!
 2. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė:Dovis_Santos. Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?:Tomas ir Džeris.
 3. · vardas / pavardė žaidime:Dovis_Santos. · tekstas:Dovis, (žemiau - Santos). · pageidautinos spalvos:Mėlyna ir raudona. · papildoma informacija:-
 4. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Dovis_Santos. Koks yra jūsų mėgstamiausias darbas projekte, kodėl ?:Mėgstamiausio darbo kaip ir neturiu, tačiau labiausiai traukiantis darbas manau būtų Medikai, nes tai pirmasis mano darbas su pakvietimu serveryje.
 5. Neaktyvumo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė:Dovis_Santos Neaktyvumo priežastis:Daug darbų, nėra laiko samp'ui. Tiksli data (nuo-iki) kada būsite neaktyvus:Tik šiandien (2021-02-04).
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Dovis_Santos. Jūsų asmeninis palinkėjimas žmogui arba projektui, kuris bus išreikštas per koncertą: Visiems linkiu geros likusios dienos. Ar atsinešite gerą nuotaiką su savimi? Taip.
 7. Šablonas, norint gauti savaitinę algą: Jūsų Vardas_Pavardė: Dovis_Santos. Jūsų ekipažo numeris: EKP-55. Jūsų šios savaitės statistikos lentelė: https://imgur.com/a/NZp8Wt3
 8. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė:Dovis_Santos. Nuo kada žaidi projekte ?:2017 metų vidurio. Kokį keistai įdomų faktą žinai ?:Tik 11 proc. viso pasaulio žmonių iš prigimties yra kairiarankiai.
 9. Labas, radau švarų, be jokių modifikacijų GTA - atsisiuntimas. Gero naudojimo!
 10. Šablonas, norint gauti savaitinę algą: Jūsų Vardas_Pavardė: Dovis_Santos. Jūsų ekipažo numeris: 55. Jūsų šios savaitės statistikos lentelė: https://imgur.com/a/7mtEXCs Jūsų praeitos savaitės statistikos lentelė: Pirma alga.
 11. Anketa, norint dalyvauti: Jūsų Vardas_Pavadrė: Dovis_Santos. Kiek patirties turite serveryje: ~930tūkst.
 12. Labas, radau tau reikiamą modifikaciją. Ją gali atsisiųsti paspaudęs - čia
 13. Sutarties pasirašymo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Dovis_Santos. Ar esate susipažinęs su firmos taisyklėmis?: Taip. Ar esate susipažinęs su neišdirbto termino pasekmėmis?: Taip. Pinigų už sutartį pavedimo į fondą nuotrauka: https://imgur.com/a/VQz9VX5
 14. REGISTRACIJA - Jūsų Vardas_Pavarde: Dovis_Santos. - Jūsų komandos nario Vardas_Pavarde: Ryan_Shiweing. - Ar susipažinote su renginio informacija?: Taip. - Ar susipažinote su renginio taisyklėmis, ar sutinkate jų laikytis?: Taip.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.