Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Galit padėti dėl GTA crash

Pofka_Srd

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, įsirašiau nauja GTA su enb ir visais kitais pribumbasais, kitam žmogui visiškai taip pat užmodinta veikia, o man ne. Kompiterio galingumas didelis, pagal visas galimybes turėtu veikti, bet dėja jungiu GTA rodo ~5sec juoda ekrana ir išmeta crash. Kodėl taip galėtu buti? Mačiau čia yra daug žmoniu užsiimančiu su Modais, manau tikrai esat susidurę. Labai prašau padėti, galėsiu jums atsiskaityti taip pat savo paslaugomos (GFX) ar serveryje atsiskaityti valiuta.


 


CRASH IŠMETA PAPRASTA


http://prntscr.com/6fh8ng


 


https://www.youtube.com/watch?v=kk8qI8RvfU0 GTA


ATRODO MAŽDAUG TAIP, TIK NĖRA JOKIU CAR/SKIN MODU


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar kartą pažiūrėk ar viską įkėliai ir bandyk įrašyti anti-crash.

Yra anticrash surašyta viskas gerai, nes tas žmogus kuris naudoja toki kaip šitas, jis susiraše jam veikia ir jis man atsiunte savo .rar

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anti-Crash retas kuris padeda, tai daugiau pačio GTA problema.Matyt įsirašiai kokią nors modifikaciją, kuri netvarkinga, blogai pagaminta arba tiesiog sugadinta ir jinai daro įtaką visam GTA. Seniau man tas pats buvo įsijungiu samp 5sec. ir crash.Persirašiau SA:MP, tačiau persirašydamas turi kelti ne į tokį pat folderį t.t. susikurk kokį naują folderį pasikeisk belenkokį pavadinimą ( negali būti toks pat koks buvo ) skirtingą ir tada įsirašyk.Tikrai veiks ( be modų )...Išbandęs gal 50 kartų aš :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krc pasiimi lizinga, nusiperki gta5 ir grajini be modu, o tau pofka harduj zopa, istrink interneta, tada bandyk jungtis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.