Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Pasiūlymas serveriui] Verslų akcijos

Marius_Patio

Rekomenduojamas pranešimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marius_Patio


✔ Koks tai pasiūlymas: Verslų akcijos


✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pradėsiu nuo to, kad verslo savininkai turėtų 100 procentų dalių kurias galėtų parduoti, atiduoti kitam žaidėjui. Na pvz. Turiu 100 % akcijų savo verslo kuris yra (tarkim) 50 / min. Aš atiduodu savo draugui 50 % tai jis gauną mano pelno 50% tai jei aš gaunu 50 / min tai jis gauną puse dalies 25/min ir tada aš gaunu 25 / min. Taip būtų galimą gauti pelno neturint verslo, o savo akcijos dalis galėtum bet kada parduoti kitam žaidėjui. Akcininkų galėtų būti tik 2. Nes, kad ant vieno verslo nebūtų ten 50 akcininkų . 


Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: naudingas, tam kad neturint verslo gautum dalį verslo pelną. 


✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): - 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už, esu siules tokia ideja kitam serveriui. Bet velgi, yra spragu, kas bus jei zaidejas parduos verslą, tuomet, siulau padaryti taip, kad jei jau pardavei akcija jos tiekima gali nutraukti po 7 dienu arba zaidejas gali pats ju atsisakyti, tik tuomet kai visos akcijos nutrauktos gali parduoti versla

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.