Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Streett_Workout, John_Dilinger

Aleksas_Mint

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Aleksas_Mint

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė:  Streett_Workout, John_Dilinger

3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti):  Streetas pasiūlė žaist kauliuką iš 50k, aš sutikau, privažiavus pasakė kad vietoj jo žais Johnas ir kad Streetas bus tarpininkas, kadangi tai buvo mano pirmasis kaulo žaidimas galvojau kad taip įprastą, bet pervedus pinigus Streetui ir išridenus kaulą su Johnu šis pradėjo mazint kad jam kažkas palagino ir nerodo kas laimėjo, tada Streetui nusiuntus fotkė jog laimėjau aš, šis pasakė kad Johnas atsiuntė foto jog laimėjo jis, nors iš pradžių sakė kad jam nerodė kas laimėjo :) Žinau kad pinigų neatgausiu, bet noriu kad šį taisyklė būtų šiem žaidėjams pritaikyta

[!] Žaidėjai, kurie užsiiminės aferomis (apgavystes ir kt.), neteks savo žaidimo vartotojo. [!]

 

Įrodymai

 

http://imgur.com/a/RT0Q6

nuotraukos gali būt ne iš eilės.


Info lentelė parodanti kad neturiu 100.000

http://imgur.com/a/zaq86

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Aleksas_Mint

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė:  Streett_Workout, John_Dilinger

3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti):  Streetas pasiūlė žaist kauliuką iš 50k, aš sutikau, privažiavus pasakė kad vietoj jo žais Johnas ir kad Streetas bus tarpininkas, kadangi tai buvo mano pirmasis kaulo žaidimas galvojau kad taip įprastą, bet pervedus pinigus Streetui ir išridenus kaulą su Johnu šis pradėjo mazint kad jam kažkas palagino ir nerodo kas laimėjo, tada Streetui nusiuntus fotkė jog laimėjau aš, šis pasakė kad Johnas atsiuntė foto jog laimėjo jis, nors iš pradžių sakė kad jam nerodė kas laimėjo :) Žinau kad pinigų neatgausiu, bet noriu kad šį taisyklė būtų šiem žaidėjams pritaikyta

[!] Žaidėjai, kurie užsiiminės aferomis (apgavystes ir kt.), neteks savo žaidimo vartotojo. [!]

 

Įrodymai

 

http://imgur.com/a/RT0Q6

nuotraukos gali būt ne iš eilės.

Info lentelė parodanti kad neturiu 100.000

http://imgur.com/a/zaq86

 

Tai tipo as tave  apgavau ? lošem kaulą jam šaibas davei neman pričiom aš ? Su juo ir aiškinkis kad tau neatiduoda pinigu nes mes metem is 200 ir  vsio ar tu win ar as nzn nes mane nerode tai jai tu win tai tasyk jam kazka ir viskas as nk nz.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai tipo as tave  apgavau ? lošem kaulą jam šaibas davei neman pričiom aš ? Su juo ir aiškinkis mes tik metem is 200 ir viskas tai jam ir rasyk kad grazintu tuos tavo pinigus:)

Prie to kad abu draugeliai, susitarėt, net neabėjojų kad pinigus pasidalinot, reikės galės ir logus tikrint, įrodymu neturit - nekomentuokit.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prie to kad abu draugeliai, susitarėt, net neabėjojų kad pinigus pasidalinot, reikės galės ir logus tikrint, įrodymu neturit - nekomentuokit.

koki dar draugeliai ? jam saibas davei jam ir rasyk kad negrazina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

koki dar draugeliai ? jam saibas davei jam ir rasyk kad negrazina.

Nesimazink, akivaizdžiai susitarėt, išpradžių tau ne va palagino ir nerodė kas laimėjo, tada Streetas sako kad laimėjai tu, jei nebūtumėt draugeliai/susitarė tai tu būtum vienas iš nukentėjusių ir prisidėtum prie šito skundo, bet kažkodėl Streetas apgavo mane prisidengdamas tuo kad tu laimėjai, lmao, prieš kažką rašydamas perskaityk, nes skamba - absurdiškai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Yra kauliuku  limitas ir reikia ju laikytis Vipams 25k ne vipams 15k uz didesni pinigu suma neatsako ir tarp negalima  buti tarpininkas turi buti lbane nes drauziama buti tarpininku visais atvejais ir pinigu neatgausi pasiskaityk taisykles pries kurdamas temas

Jei kažkam taisyklės reikėtu skaitytis tai tik tau

1. Pašaliniams komentuoti draudžiama

2. Pinigų sumos ir neprašau grąžint, nes žinau kad jos niekas negrąžins.

3. Apgavystės draudžiamos ir už jas baudžiama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.