Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Robčik_Tropez

Robčik_Tropez

Rekomenduojamas pranešimas

ANKETOS ŠABLONAS


 


"


Jūsų vardas -


Robertas


Kiek jums metų -


Man yra 17 metų.


Jūsų nuotrauka -


http://www.part.lt/perziura/9161d5638331543b8d30d448d53bd0d0989.jpg


Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... -


Esu Robertas iš Vilniaus r. Lankau street wourkout, man jis labai patinka. Žinau nors ir esu dar nepilnametis bet nedaug truksta iki 18, bet turiu galva ant pečiu. Esu linksmas, bet kartais būnu ir labai piktas, priklauso nuo dienos, nes dienos būna vis skirtingos, ir emocijos būna irgi vis skirtingos. Esu griežtas. Mano charakterio bruožai yra geri, nemeluoju, neapgaudinėju, nekenkiu kitiems, kad veliau pasidaryciau nemalonumu, kadangi tai yra mano svarbiausi charakterio bruožai, kuriame nėra to pykčio, kuri as galėčiau atskleisti ir pasidaryti bedu. Esu geras žmogus, visada visiems padedu bet kokioje bedoje (aisku jeigu ta beda galiu isspresti), niekada nevadinu blogais žodžiais savo kolegu, visada juos kuom nors pamokau, ar jie naujokai firmoje ar senbuviai. Mano charakteris yra geranoriskas, jis nėra blogas, nera toks, kad su savo charakteriupasidaryčiau visus savo priešus, taip pat esu stropus bet kur, taip pat ir kruopštus. Niekada nepalieku veltui savone užbaigto darbo, visada ji užbaigiu ir savo noru palieku, arba toliau dirbu. Taigi papasakosiu apie mano teigiamas bei neigiamas savybes, kurios taip pat susijusios prie mano charakterio.


 


"


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu privėt kaip sakoma, malonu susipažinti, žėsim kokią tu galvą ant pečių turi, su skolintais rūbais prisifotkinęs pacanas :D. Nu bet nieko tokio, mldc.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu Sveikas, žiurių labai jau geras esi visiem padedi, visa laiką pabaigi darbus. Nu krč  esi labai geras žmogus, na kai serveris atsidarys pamatysim kaip čia būs. Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu privėt kaip sakoma, malonu susipažinti, žėsim kokią tu galvą ant pečių turi, su skolintais rūbais prisifotkinęs pacanas :D. Nu bet nieko tokio, mldc.

Tiktais fullcapas skolintas :D

 

Nu Sveikas, žiurių labai jau geras esi visiem padedi, visa laiką pabaigi darbus. Nu krč  esi labai geras žmogus, na kai serveris atsidarys pamatysim kaip čia būs. Sėkmės.

Ačiū už nuomone.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ooo sveikas kentas,esi reperis ? Robertai sėkmės tau,matau geras žmogus esi :)

Sveikas,, ačiū :)

 

Sveikas, Robertai malonu su tavimi susipažinti, sekmės tau.

Ačiū. tau irgi

 

Sveikas. Sėkmės žaidime bei gyvenime :)

Ačiū.

 

Sveikas Robertai, malonu susipazinti jei reikes pagalbos kreipkis i AŽ sekmes sitam projekte.

Ačiū.

 

Sveikas atvykęs, malonu tikrai daugiau tokių reikia kaip tu. Savo vietoje esi mldc

Sveikas, ačiū .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Malonu susipažinti, sekmės tau čia. :)

Ačiū.

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas sekmes tau gyvenime bei Sampe ;)

Ačiū.

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Dar vienas žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu su tavimi susipažinti. Matosi, kad rimtas žaidėjas būsi. :P

Sveikas, man irgi malonu.

 

 

Labas, Robertai !

Malonu susipažinti su tavimi.Nuoširdžiai linkiu didžiausios sėkmės GreenSide.LT serveryje.Patirk tai ko dar nematęs    ;) 

 

Sveikas, ačiū tau irgi sėkmės !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.