Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

mGarage | BMW E36

Darrel_Johnson

Rekomenduojamas pranešimas

Nemelok gerai buvo pas tave kregždei variklis V8

2.5L pas mane buvo :D Koks tiksliai nžn. Bei šiaip šitas V8 kur inpisau bent kokybes geresnes yra.

 

Per didelis dropas, o visa kita ledas ;oo. Pasidalintum gal, arba atsiūstum į asmenine žinute?

Ale neperdaug nori?

 

WOW, tikrai graži modifikacija. Tikrai panaudosiu. AČIŪ, bei šanuolis kad daliniesi :)

DONT'T FREEPOST MADAFUKCER!

 

Spoileriukas gerulis .ledova car imu i žmonas tokia laisvai

Gay :P:D

 

wow gerulis toks visai gražu mldc

Dėkui

 

Graži kregždė kelk toliau progresą tikrai įdomu žiūrėt kaip keičiasi , sekmės su projektu neapleisk jo

Kai ratus gausiu tada :D

 

Kregždėj BMW V8 variklis nemanau, kad tinka :D 2.5L užtektu.

Kiti modderiai taip pat pagrinde į e36 deda v8 variklį..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pagaliau! Kregždes darbai baigti. Sutvarkiau pagaliau ratus ir galinių ratų ratų išvirtimą. Ateityje jei nepatingesiu padarysiu ir priekinių ratų išvirtimą nes buginasi dar lohai su arkom..


 


16179751079_b683457708_o.jpgBMW E36 DONE! by Darrel_, on Flickr


 


Tikriausiai kai kurie sakysit traukt ratus iš po arkų.. Bet aš tikrai to nedarysiu nes tada vėl gi jie buginsisi su arkom :DD


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Pagaliau! Kregždes darbai baigti. Sutvarkiau pagaliau ratus ir galinių ratų ratų išvirtimą. Ateityje jei nepatingesiu padarysiu ir priekinių ratų išvirtimą nes buginasi dar lohai su arkom..

 

16179751079_b683457708_o.jpgBMW E36 DONE! by Darrel_, on Flickr

 

Tikriausiai kai kurie sakysit traukt ratus iš po arkų.. Bet aš tikrai to nedarysiu nes tada vėl gi jie buginsisi su arkom :DD

 

pasidalink :o Žiauriai gražuolis niam niam suvalygčiau tokį :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Asmeniškai ratus keiščiau,bei radiatoriaus ieškočiau be tų užrašu nesižiuri ir viskas dabar..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pasidalink :o Žiauriai gražuolis niam niam suvalygčiau tokį :D

Galim traidint :D

 

Asmeniškai ratus keiščiau,bei radiatoriaus ieškočiau be tų užrašu nesižiuri ir viskas dabar..

Aš turiu tu radiatorių bet jie visi su užrašais. Nebent pažiūrėsiu kuris geriau atrodo. O ratų tikrai nekeisiu nes ir taip man teko juos pirkti..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galim traidint :D

Aš turiu tu radiatorių bet jie visi su užrašais. Nebent pažiūrėsiu kuris geriau atrodo. O ratų tikrai nekeisiu nes ir taip man teko juos pirkti..

Jei kas norit galiu tokį padaryt ir padalint? :D Nes čia visiškai nieko ypatingo nėra

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.