Jump to content
Paslaugų pirkimas SMS žinute atstatytas! ×
Rugsėjis – naujokų mėnesis! ×
Greenside – TIKTOK edition! ×

Danielius_Yoko

Narys

 • 47

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

2 sekėjų

Apie Danielius_Yoko

 • Gimtadienis 2002.05.29

Paskutiniai profilio lankytojai

832 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Danielius_Yoko Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): INFERNUS | Rida: 2050km | Spalva nėra reta, bet traukia akį. | 10x Nitro, Grove rata, Hidraulic | Daužtumas: 29. | Senesnės rinkos Infernus. Norima kaina už transportą: 295,000€ [GALUTINĖ] Parduodamo transporto nuotraukas:
 2. Nu bahūras tas Harrellis, paveži 1-2km, numeta tai 10 gabalų, tai 5 gabalus... :DDD

  @Edward_Harrell Ką tu verslininkas?

  9EFxsR3.png

  1. Rodyti senesnius komentarus  6 komentarai
  2. Edward_Harrell

   Edward_Harrell

   @Mise_Ruke sakau ziauru, vien del taves tam serve judu, kad tu heito papiestum ir mobileka isjunginetum per graju kai spaudimas 300

  3. Mise_Ruke

   Mise_Ruke

   kad spamini man i mobileka saskaitos jau gaila tau atrasyt as tai gfx shopo ntr neuzdirbu tiek

  4. Edward_Harrell

   Edward_Harrell

   liūdnas gyvenimas tavo :D:D kaip ir serve sakiau, taip ir čia užsiminsiu. Jeigu jau panos tave ** projekte, susimąstyk )

 3. Sveikučiai draugai, baiginėju 12-tą klasę ir labai įdomu būtų išgirsti, kuom užsiimat gyvenime, koks panašiai mėnesinis atlyginimas, ko prireikė, kad tuom užsiimtumėt, ką veikėt po 12-tos klasės, ką studijavot, kurioje šalyje dirbat, kaip pats darbas + ir - . Taip pat papasakokit savo nuomonę apie egzaminus ar būtiną juos išlaikyti aukštam, minimaliam balui ar išvis išlaikyti nebūtina, kad turėti labai gerą ateitį. Pateiksiu šabloną apačioje, kad būtų lengviau suprasti kokios informacijos noriu, jeigu norite galite rašyti ir ne palei šabloną. Ačiū už jūsų laiką, geros dienos draugai!
 4. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Danielius_Yoko Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: Simpsonai.
 5. · vardas / pavardė žaidime Danielius_Yoko · tekstas Centre: YOKO, Apačioj: DANIELIUS YOKO · pageidautinos spalvos Raudona · papildoma informacija Priviet Verslininkas @Edward_Harrell.
 6. Sveikučiai, ne vienas minėjo į /sms žaidime, kad mano modifikacijų temoje pateiktas "hit sound /bel" neveikia, nes jam reikia sampfuncs, taip. Tai nusprendžiau pasidalinti ir paaiškinti kaip jį įsirašyti be cleo ar sampfuncs. Video pamoka pateikta apčioje, tiesiog pakeistike BANK80 >> Sound_003.wav į jūsų norimą hit sound, hit sound packą pateiksiu taip pat apačioje. - VIDEO PAMOKA - - HIT SOUND PACK - 50 skirtingų hit soundų išsirinkite norimą arba tiesiog susiraskite kur nors internete jei nerandate čia. ATSISIUNTIMAS:
 7. NRG MOTOCIKLAS SĖKMINGAI PARDUOTAS UŽ 200,000€. GREENWOOD TAIP PAT SĖKMINGAI PARDUOTAS UŽ 40,000€. GALITE RAKINTI TEMĄ!
 8. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Danielius_Yoko Kaip vertinate savo Drift sugebėjimus?: 10/10 Ar susipažinote su renginio taisyklėmis?: +
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Danielius_Yoko Perkamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis: 100m2 [2 lygis] | Šaka nelabai turi įtakos. Siūloma kaina: Apie 1,500,000 - 2,000,000€. Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Jeigu turite tokį verslą susiekite su manimi žaidime arba forumo A.Ž.
 10. Sveikutis Mantieli, va čia tikrai labai geras komplimentas, nemaniau kad smūgiuoju panašiai kaip bokse, kaip tik maniau, kad man trūksta kiek rankų technikos, bet kai parašei labai nudžiuginai. Tikrai taip, visa smūgių bazė ta pati kaip bokse, žingsneliai, priėjimai, stovėsena irgi labai panašiai, tik kaip sakiai pridedama kojų techniką, alkūnės ir panašiai. Taigi tikrai normalu manau sumaišyti su kita kovos menų stiliaus treniruote, nes tiek boksas, tiek kikboksas, tiek karate, ir panašiai, visur turi tą pačia smūgių bazę daugiau ar mažiau panašią. Tik Kyokushin Karate, mes varžybose į galvą
 11. WatchType7 & WatchType8 LV PD OFFICER WITHOUT UNIFORM Kitos matomos išvaizdos paskutinėje foto taip pat parduodamos po 10-15k.
 12. Jo žinau "Shodan" klubą, labai geras klubas, su labai gerais kovotojais, mačiau, kad laimi daug varžybų "Shodan" klubas. Kur laikysi juoda? Girdėjau daug kad Japonijoje laikosi. Beje būtų smagu pasisparinguoti susitikus, gal būt susitiksim vasaros stovykloje. Sėkmės laikant juodą! Jei kažko daugiau reikės rašyk į A.Ž. , arba pats jei ką norėsiu sužinoti ar paklausti parašysiu A.Ž.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Danielius_Yoko Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): NRG-500 [Rida: 3400km | Daužtumas: 8, 2 SPALVOS NE RETOS, SENESNĖS RINKOS MOTOCIKLAS] Norima kaina už transportą: 200k. GALUTINĖ! Parduodamo transporto nuotraukas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Danielius_Yoko Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): GREENWOOD [Rida: 10km | Daužtumas: 0 | MEGOS | BAGAŽINĖJE: 300 DEAGLE, 2 GRAŽIOS SPALVOS NE RETOS] Norima kaina už transportą: 40k.
 14. Sveikutis, karate pas mane mieste atsirado prieš nepilnai 2 metus, pas mane mieste net sporto klubo normalaus nėra, turiu važiuoti kitur arba per fizinio aktyvumo pamokas šhulėje yra galimybė nueiti į sale, bet va netaip ir senai atsirado karatė klubas pas mane mieste, tai kaip tik atsirado tada ir pradėjau lankyti, tai taip įšeiną, kad jau 2 metai, stipriai patobulėjau ir kovoju itin gerai. Kadangi karantinas diržą apsigint ar varžybose sudalyvauti gaunasi sunkokai, bet va sekmadienį apsigyniau mėlyną diržą. Ir ruošiuosi varžyboms kurios bus po karantino, daug stiprių sparingų, kombinacijos,
 15. @Tony_ExpressNu labai gražiai ir įdomiai čia susiskaitė, po atnaujinimo vien tik dirbau ir nespėjau dar pažvejoti, bet va paskaitęs straipsnį, daug sužinojau ir galiu pasidaryti savo išvadas. Su kolegos mintimis apie taksistų darbą tikrai kai kur pritariu. Laukiam straipsnio apie blak jacką, ačiū, kad nepatingi aprašyti viską Tony.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.